Ünlü şarkıcı Funda Arar, Volkan Konak'ın sunduğu 'Kuzeyin Oğlu' programına katıldı. Eğlenceli anların yaşandığı gecede Arar'ın değişimi dikkat çekti.

Star TV ekranında Volkan Konak'ın sunduğu 'Kuzeyin Oğlu' adlı eğlence programında şarkıcı Funda Arar konuk oldu. Performansıyla büyük beğeni toplayan Arar'ın yüzündeki değişim dikkat çekti.

Uzun zamandır ekranlardan uzak olan ünlü şarkıcı Funda Arar son haliyle sevenlerini şaşırttı. Arar'ın yanak dolgusu ve alın bölgesine botoks yaptırdı iddia edildi.

funda arar estetik

Funda Arar'ın bu değişimi sosyal medyada tartışma konusu oldu.

benzer işler

Bazı sevenleri ünlü şarkıcının yeni görüntüsünü beğenirken bazıları da yaptırdığı müdahaleler sonrası doğallığını kaybettiğini savundu.

FUNDA ARAR KİMDİR?

1975 yılında Ankara'da dünyaya gelen başarılı sanatçı Funda Arar, ilk öğrenimini Ankara Ahmet Vefik Paşa İlköğretim Okulu'nda, orta ve lise öğrenimini ise babasının görevi nedeniyle Muğla ve Adapazarı'nda tamamlamıştır.

Müziğe olan ilgisi ve yeteneğini küçük yaşlarda fark eden Arar, ilkokul 3. sınıfta mandolin ve solfej dersleri almaya başlamıştır. 1992 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı sınavını ilk 5'in içine girerek kazanan Arar, okulu bitirmesinin ardından iki yıl boyunca müzik öğretmenliği ve sahne çalışması yapmıştır.

FUNDA ARAR'IN ALBÜMLERİ 

Yaklaşık bir buçuk sene albüm çalışmalarını devam ettiren başarılı sanatçı, oldukça iyi bir repertuar seçiminden sonra stüdyoya girmiş ve "Sevgilerde" adlı albümünü 2000 yılı Mart ayında tamamlamıştır.

Müzikseverler Funda Arar'ı, Necip Fazıl Kısakürek'in şiiri "Kaldırımlar"la tanımıştır. Albümde Kaldırımlar'ın yanı sıra Behçet Necatigil'in "Sevgilerde", Gülsüm Cengiz'in "Yağmur", Şeyda Kılınç'ın "Ay Doğmadan Gel" şiirleri de bulunmaktadır. Başarılı sanatçı özellikle Kaldırımlar'daki güçlü sesi ve usta yorumuyla beğeni toplamıştır.

2001 yılının Şubat ayında, Kıraç ile beraber yaptığı düet albümü ile müzikseverlerin karşısına çkmıştır. Bu albümle 2002 yılında, Magazin Gazetecileri Derneği'nden "En İyi Çıkış Yapan Sanatçı" ödülünü almıştır.

Karsu Dönmez, yabancı sevgilisiyle evleniyor! Kına gecesini paylaştı Karsu Dönmez, yabancı sevgilisiyle evleniyor! Kına gecesini paylaştı

Bu albümde ilk klibi çekilen şarkı "Sevgiliye" şarkısı olmuştur.

"Sevgiliye" albümünün bir başka özelliği ise Funda Arar'ın bestecilik yönünü ortaya koyan ilk önemli çalışma olmasıdır.

Sözleri ve müziği Funda Arar'a ait olan "Seni Düşünürüm" parçasının klibinin yayına girmesinin ardından daha geniş kitleler tarafından tanınmaya başlanmıştır. Bugüne kadar bir Altın Kelebek Ödülü ve bir Türkiye Video Müzik Ödülü dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazanmıştır.

FUNDA ARAR EVLİ Mİ? FUNDA ARAR’IN ÇOCUĞU VAR MI?

2004 yılından bu yana Febyo Taşel ile evlidir. Evlilik günü için 28 Haziran ve 29 Haziran tarihleri arasında İstanbul'da yapılan 2004 İstanbul zirvesini seçtiğini belirten Arar, "Farklı bir tarihte evlenmeyi düşünüyorduk ama fazla duyulmasın diye bugünü seçtik" demiştir. 

Aras adında bir çocukları dünyaya gelmiştir. 

Editör: TE Bilişim