Feyza Aktan, 2018'de Özcan Deniz’le hayatını birleştirmiş ancak çiftin mutluluğu kısa sürmüştü. 15 ay evli kalan Aktan ve Deniz anlaşmalı olarak boşandı. Boşandıktan kısa bir süre bu kez karşılıklı suçlamaların ardı arkası kesilmedi. Aktan, eski eşinin kendisine şiddet uyguladığını öne sürerken Özcan Deniz ise Aktan’ın 3 yaşındaki oğulları Kuzey’le görüşmesini engellediğini iddia ederek eski eşine velayet davası açtı. Bugüne kadar sessiz kalmayı tercih eden Feyza Aktan, Anneler Günü’ne özel  açıklamalarda bulundu. İşte Hürriyet'in Kelebek ekine konuşan Feyza Aktan'nın rörpotajından bazı satır başları...

Feyza Aktan Özcan Deniz

"BU EVLİLİKTEN 1 TL BİLE ALMADIM"

Yeniden evlenmeyi düşünüyor musunuz?

"Büyük konuşmak istemiyorum ama evlilik çok radikal bir karar. Oğlumla birlikte yaşıyorum. Evlenmek, oğlumun bir yabancıyla aynı eve girmesi demek... Bu nedenle oğlum belli yaşa gelmeden, asla böyle bir karar alamam." 

Yeni bir ilişkiye de mi kapalısınız?

"Evliliğe kapalı olduğum kadar değil."

2019 yılında boşandıktan kısa bir süre sonra Özcan Deniz’le yeniden bir araya geldiniz. Bu dönemde Deniz’e “Ya yeniden evlenelim ya da bana 15 milyon TL tazminatı ver” diye rest çektiğiniz haberleri de basına yansıdı. Bu iddialar için ne diyeceksiniz?

"Asla böyle bir şey demedim. Bu cümleyi kuracak bir kadın olsaydım, çekişmeli boşanırdım... Sözleşmeli boşandık ve hiç para mevzusu olmadı. Bu evlilikten 1 TL bile almadım. Üzerimde hiçbir mal yok. Kullandığım araç bile benim üzerime kayıtlı değil". 

Serenay Sarıkaya külotlu çorap tarzını çok sevdi! Serenay Sarıkaya külotlu çorap tarzını çok sevdi!

Özcan Deniz Feyza Aktan

"BENİ ALKOLİK İLAN ETTİLER" 

Geçtiğimiz aylarda evinizde çıkan yangının sebebinin siz olduğunu öne sürüldü. “Sızdı, elektrik sobasını unutup evi yaktı” iddialarına ne diyeceksiniz?

"Bununla ilgili bilirkişi raporunda yangının elektrik panosundaki arızadan çıktığı yazıyor.Bu da her zamanki gibi medyaya yanlış aktarıldı. Olay sırasında uyanıktım. Ve gerçekten çok ciddi bir yangındı. Oğlum ve ben şu an hayatta olmayabilirdik. Çok ağır travmatik bir şey atlattık. Yangının ertesi günü çevremizden ‘geçmiş olsun, iyi misiniz’ denilmesini beklerken, alkolik ilan edildim."

Editör: TE Bilişim