Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda maneviyata yöneldiğini ve sahneleri bıraktığını duyurdu.

tuğçe tayfur
 Bu kararıyla dikkat çeken Tayfur'un başını kapatarak verdiği pozların ardından tesettüre girdiği ileri sürülmüştü. Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur, sosyal medya hesabından tesettürlü pozlarını paylaşmıştı.

tuğçe tayfur  ve nişanlısı
Fotoğrafları kısa sürede gündeme bomba gibi düşen Tayfur, tesettüre girdiği yönündeki iddiaları yalanlayarak, "İslam dinine göre tesettür ve örtünmek bu değil. Ben kendi nefsimle mücadele ediyorum yoksa herkes gibi ben de farkındayım örtünmenin bu olmadığının" ifadelerini kullanmıştı.

SON DAKİKA: Dilan Polat hakkında flaş karar! SON DAKİKA: Dilan Polat hakkında flaş karar!

tuğçe tayfur
Farklı tarzı ile dikkat çeken ve "Geçiş sürecindeyim" diyen Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur nişanlısından ayrılınca eskiye döndü ve yeni paylaşımlarıyla dikkat çekti. 


"Tesettür bu değil"
Sosyal medya paylaşımına gelen eleştirilere cevap veren ve tesettüre girmediğini söyleyen Tuğçe Tayfur, "İnsanları yanlış yönlendirmeyin. Ben tesettüre girdiğimi açıklamadım. İslam dinine inananlar için tesettür bu değil." diyerek durumu ifade etmişti.

tuğçe tayfur
Başı açık pozlarını pozlar paylaştı
Yeni tarzı sosyal medyada gündem olan Tuğçe Tayfur, yeniden başı açık pozlarını paylaşması takipçilerini kızdırdı. Tuğçe Tayfur, kendisini kapandığı için takip eden ancak daha sonra takipten çıkanlara "İnsanların karakterlerine iyiliğine, merhametine bakmadan açık veya kapalı diye takip ediyorsanız bir zahmet beni takip etmeyin" cevabıyla karşılık verdi.
tuğçe tayfur