Çocuklar Duymasın dizisinde Tamer Karadağlı'nın oynadığı Haluk Çetinoğlu karakterinin komşusunu oynayan ve bu rolle tanınan genç oyuncu Onur Sermik, sosyal medya fenomeni olan arkadaşı Murat Avcı'nın silahlı saldırısına uğradı. Sabah'ta yer alan habere göre; Onur Sermik'in sosyal medya fenomeni olan arkadaşı Murat Avcı ile araları, nedeni henüz bilinmeyen bir sebep ile açıldı. Avcı, paylaşım ve canlı yayınlarında Sermik'i hedef alan paylaşımlarda bulunmaya başladı. Bu paylaşımları görmezden gelen Sermik, bir süre sonra tehdit mesajları ve aramaları ile karşı karşıya kaldı.

Fenomen Murat Avcı'dan Çocuklar Duymasın'ın ünlü oyuncusuna silahlı saldırı!

Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme! Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme!

9 Ekim gecesi evinden çıkıp aracına binen Onur Sermik,başka bir araç tarafından takip edilmeye başlandı. Hızlanan araç genç oyuncunun önünü kesmeye çalıştı ve aniden inen iki kişi, Sermik'e ateş açtı.

Fenomen Murat Avcı'dan Çocuklar Duymasın'ın ünlü oyuncusuna silahlı saldırı!

Aracını benzinliğe sürerek kurşunlardan kurtulan Onur Sermik, kişilerden birinin arkadaşı Murat Avcı olduğunu gördü. Sermik daha sonra Avcı'dan, 'Hesabını vereceksin' şeklinde tehdit mesajları aldığını iddia ederek şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.