Türkiye kararını verdi, resmi olmayan sonuçlara göre Cumhurbaşkanlığı seçimleri ikinci tura kaldı.

Cumhur İttifakı’nın adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın yüzde 49,34 ile önde olması, muhalefete yakınlığı ile bilinen piyanist Fazıl Say’ı kızdırdı.

Say, sosyal medya hesabından isyan etti “Artık susuyorum” dedi.

‘Çilenin Sultanları’ Ünlü isimler, Filenin Sultanları'nın ekonomi sınıfında uçmasına tepki gösterdi! ‘Çilenin Sultanları’ Ünlü isimler, Filenin Sultanları'nın ekonomi sınıfında uçmasına tepki gösterdi!

Ünlü piyanist paylaşımında,“Bu sabah; kafamda pek çok soru var hiçbirine cevap yok. Şu andan itibaren susuyorum çünkü cevaplarım yok. Hep de susacağım sanırım. Nasıl oldu, neden oldu, ne oldu, yaşamımız, yaşamım, umutlar, hak, gelecek. Hiçbirine yok. Bu sabah ben bu sabaha susuyorum. Hayat artık bu sabah…” ifadelerini kullandı.

Seçimden 1 gün önce Millet İttifakı'nın adayı Kılıçdaroğlu'na destek paylaşımı yapan Say, "Dostlar, gençler, oy kullanalım; oylar Kemal Kılıçdaroğlu’na…" diye yazmıştı.

Bir hayli mutlu olduğu gözlenen Fazıl Say, “Yurttaşlık görevimizi yaptık. Uzun bir kuyruk, hıncahınç dolu okul, katılım görülmemiş derecede büyük. Annelerimize hediyemiz olsun bu bahar. Kazanacağız. Aydınlık bir geleceğe, demokrasiye ve dostluğa döneceğiz. Kendi sandığım; Beşiktaş 1255 heyecanla bekliyorum.” demişti.

fazıl say1a