Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, geçtiğimiz günlerde Mersin'de 'Gençlik Buluşması'nda konuşma yapmış ve Serdar Ortaç da etkinlikte sahne almıştı.

Ortaç'ın sahne almasını gündeme getiren Gazeteci Fatih Portakal sert ifadeler kullandı.

FAtih Portakal

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati bir etkinlikte sahne alan Serdar Ortaç'tan 'Karabiberim' şarkısını söylemesini istedi. Serdar Ortaç bakanın bu isteğini kırmadı ve 'Bakan Nebati baba için okuyorum' diyerek şarkıyı seslendirdi.

serdar-nebati

ÖZEL HABER: Cedi Osman ile eşi Ebru Şahin'den ortak projeye yeşil ışık! ÖZEL HABER: Cedi Osman ile eşi Ebru Şahin'den ortak projeye yeşil ışık!

Bakanı Nebati’ye “Seni seviyoruz” diyerek “Karabiberim” şarkısı söyleyen Serdar Ortaç’a Fatih Portakal’dan sert tepki gösterdi.

Sözcü TV için ekranlara dönen Fatih Portakal şarkıcıyı hedef alarak “Serdar Ortaç gibi omurgasız biriyle sahneye çıkıyorsun. Sanatçı demiyorum da ben omurgasız biri!" ifadelerini kullandı.

Fatih Portakal'ın tepkisi sosyal medyada büyük yankı buldu, kimileri Portakal'a hak verirken, bazı kullanıcılar "Bir insanı hastalığından vurmak iyi olmadı" yorumları yaptı.