Cumhuriyet'in ilanından önceki gün Çankaya Köşkü mutfağında yaşananları anlatan ‘Son Akşam Yemeği' filminde 'Latife Hanım' karakterini canlandıran Pelin Akil önceki gün reklam yüzü olduğu markanın davetinde basın mensuplarının soruları yanıtladı.

pelin akil

Cilt bakımına önem verdiğini belirten ünlü oyuncu, "Bol bol su tüketiyorum, yüzüm makyajlıysa silmeden uyumuyorum" dedi.

"AİLECE DUBAİ'YE GİTTİK"

2019 yılında ikiz kızları Alin ve Lina'yı kucağına alan 37 yaşındaki güzel, "Görüştüğüm birkaç proje var. Onun dışında çocuklarla ilgileniyorum. Alin tenis oynuyor, güzel vuruşları var. Son olarak Dubai'ye gittik ailece. Çocuklarla tatil yapmayı seviyorum" şeklinde konuştu.

pelin akil

"AĞIR YORUMLAR BENİ ÜZÜYOR"

Sosyal medyada kendisine yöneltilen yapıcı eleştirileri dikkate aldığını vurgulayan Pelin Akil, "Hakaret boyutuna gelen eleştiriler oluyor. Düşünün 'Çocuklarını ayırıyorsun' falan diyorlar. Beni üzüyor tabii ki bu durumlar" ifadelerini kullandı.

"ÇOCUKLARI SETE GÖTÜRÜYORUM"

Özcan Deniz'den bomba itiraf! Özcan Deniz'den bomba itiraf!

Çalışmayı çok sevdiğini dile getiren oyuncu, "Evde oturduğumda kendimi işe yaramaz hissediyorum. Oyunculuğu çok seviyorum. Yeri geliyor çocukları sete götürüyorum. Yoğun çalışma şartlarından çok şikayetçi olan biri değilim" açıklamasını yaptı.

pelin akil