Hafta içi her gün ekranda sevenleriyle buluşan Esra Erol, "Varımla yoğumla programda olduğum için çok yorucu. Yıprandım ve yoruldum. Sorunu çözdüysem, bir kaybı bulduysam, bir yarayı sardıysam 'iyi ki bu işi yapıyorum' diyorum" şeklinde konuştu.

"KOLAY ŞARTLARDA BÜYÜMEDİM"

"Çocukluğundan razı mısın?" sorusuna ünlü sunucu, "Çocukluğumdan razıyım. Büyümüş olduğum ev, evin içerisindeki yaşadıklarım, anne ve babamın bana öğretileri... Babam memurdu, kolay şartlarda büyüyen biri değilim" cevabını verdi.

41 yaşındaki iki çocuk annesi, "Hep okuyan, anlatan, yol gösteren bir babada; hep mücadele eden, iyiliği aşılayan bir anneyle yetiştiğim için ikisini de temsil ettiğimi düşünüyorum. Onlardan razıyım, onlar da benden razı olsun" şeklinde konuştu.

Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme

"BU DÜNYADAKİ DİĞER SAVAŞIMI BULDUM"

Esra Erol, eşi Ali Özbir'le olan ilişkisi hakkında, "İyi bir insan olduğu için aşık oldum, erdemli ve vicdanlı olduğu için aşık oldum. Boyu posu, kim olduğu değildi önemli olan. İyi bir insandı karşımdaki, ben iyi insanları severim. Bence bu dünyadaki diğer savaşcımı buldum" ifadelerini kullandı.