Seda Sayan ve kendisinden 24 yaş küçük eşi Çağlar Ökten’in kavga ettiği iddia edildi. Çıkan kavgada Ökten’in evin camını kırdığı, güvenlik amacıyla barikat kurtulduğu öne sürüldü.

Sosyal medyada hızla yayılan dedikodulara Seda Sayan 2. Sayfa programında cevap verdi.

'Eşi camı kırdı, barikat kuruldu' Ortalığı karıştıran iddianın perde arkası...

Nilgün Belgün'den Beren Saat'e övgü dolu sözler Nilgün Belgün'den Beren Saat'e övgü dolu sözler

Olayın perde arkasını anlatan Sayan şunları söyledi:

"Biz hafta sonu Hatay’daydık, dönmemiz akşam dokuzu buldu. Valizleri yerleştirdiğimiz odaya girdim bir baktım evin camı patlamış... Hemen odaya Çağlar’ı çağırdım, ‘Nazara bak, koca balkon camı patlamış’ dedim.

Evi temizleyen bir görevli vardı sabah geldiğinde ona sordum ‘Ben buradayken bir şey olmadı. Olsa toparlardım’ dedi. Konu orada kapandı.

Çağlar ile arkadaşlarımıza davetliydik, olayı onlara da anlattık. Sonra bu sosyal medyaya düşen mesajlar bana da gelmeye başladı. Rahatsız oldum olayı araştırmaya karar verdim.

Evdeki kadına dedim ki ‘Bana magazincilerden mesaj geldi. Böyle böyle’ diye açıkladım.

Görevli kadın ‘Beni aşağıdan aradılar, camınız mı kırıldı, barikat kuralım. Neden Haber vermediniz’ dediler açıklamasını yaptı.

Resepsiyonu aradım, ‘Komşularımızdan biz yokken bir şikayet geldi mi?’ diye sordum. ‘Yok gelmedi’ dediler.

O gün çalışanları araştırdık, bizim evde çalışan kadını arayan kişiyi bulduk.

O gün binaya asansör kurulmuş, büyük ihtimalle onlar kırdı ama bize söylemediler. Sonra Seda’nın evinin camı kırıldı oldu.

Burada büyük bir güvenlik zafiyeti var, bizim camımız kırılıyor bize kimse bilgi vermiyor. Daha da kötüsü bu olay nasıl bu şekilde katlanarak yayıldı. Haber doğru. Camım kırıldı ama içerik yanlış. Her gün el ele çıkıyoruz resepsiyondan. Nereden çıktı bu haberler anlamadım.

Bizim evimizden müzik sesi dışında ses çıkmaz… Çağlar asla eli havada bir adam değil, ben bir prensle evlendim arkadaşlar.

Böyle bir şey yok benim kocam prens… 34. katta oturuyoruz camı nasıl kırsın kocaman bir cam…”

Editör: TE Bilişim