Azerbaycan-Ermenistan arasındaki çatışmalar sürerken, Ermenistan Kamu Radyosu skandal bir habere imza attı.
Geçtiğimiz günlerde “gerekirse Azerbaycan için savaşırım” açıklaması yapan Serdar Ortaç, Ermenistan tarafından öldürülen askerler arasında gösterildi.

Ermenistan ‘Azerbaycan İçin Savaşırım’ Diyen Serdar Ortaç’ı Öldürdü!

SERDAR ORTAÇ’IN ASKERLİK FOTOĞRAFI KULLANILDI
Tam 11 farklı dilde yayın yapan kurumun tr.armradio.am adresli Türkçe sitesinde “Günlere göre öldürülen Azerbaycan askerlerinin sayısı” başlıklı bir haber yayınlandı. 27 Eylül-15 Ekim tarihleri arasında 5 bin 839 Azerbaycan askerinin öldürüldüğü öne sürülen haberde ünlü popçu Serdar Ortaö ile oyuncu Kaan Girgin’in askerlik fotoğrafları kullanıldı.

ÖZEL HABER: Kızılcık Şerbeti’nin Damat Umut’u Serkan Tınmaz’dan çok konuşulacak sözler! ÖZEL HABER: Kızılcık Şerbeti’nin Damat Umut’u Serkan Tınmaz’dan çok konuşulacak sözler!

Ermenistan ‘Azerbaycan İçin Savaşırım’ Diyen Serdar Ortaç’ı Öldürdü!

FOTOĞRAFLAR 2000 YILINA AİT
Haberde Serdar Ortaç ile Kaan Girgin’in fotoğrafını gören okuyucular şaşkınlıklarını gizleyemezken, söz konusu fotoğrafların, 2000 yılında Sivas 5’inci Piyade Er Eğitim Tugay Komutanlığı’nda çekildiği ortaya çıktı.

“AZERBAYCAN İÇİN SAVAŞIRIM..”

Ermenistan ‘Azerbaycan İçin Savaşırım’ Diyen Serdar Ortaç’ı Öldürdü!
Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde Azerbaycan ile Ermenistan arasında yaşanan çatışmalarla ilgili yaptığı açıklamada gerektiği durumda Azerbaycan için askere gidebileceğini belirtmişti. Ortaç, "Askerin varsa askerinle savaşırsın, sivillerin üzerine füze atmazsın. Ermeni halkına bir sözüm yok ama başlarındaki adam ruh hastası" ifadelerini kullanmıştı.