İş hayatındaki başarılardan dolayı Avrupa'da 'Müthiş Türk' olarak adından söz ettiren İlhan Doğan’ın çarpıcı hayat hikayesi sinema filmi oldu. 26 Eylül’de filmde rol alan Alman oyuncuların da davetli olarak katılımı ile İstanbul’da gala yapacak olan Her Şeye Rağmen, 29 Eylül’de vizyona girecek.

Erdal Murat Aktaş’ın yönettiği filmde İlhan Doğan’ı canlandıran Erkan Petekkaya, ünlü iş insanını İstanbul’da evinde ağırladı. Eşinin yaptığı yöresel yemeklerle misafirini ağırlayan oyuncu, İlhan Doğan ile filmin vizyona girmesinden önceki son hazırlıkları birlikte gözden geçirdiler.

 Kızılcık Şerbeti'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuna ilişkin yeni gelişme  Kızılcık Şerbeti'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuna ilişkin yeni gelişme

"İNANMAK GERÇEKTEN ZOR"

Gerçek ve çok ilginç bir hayat hikayesini beyaz perdeye aktardıklarını ifade eden Petekkaya, "Nasıl bir hayat, nasıl bir çıkış inanmak gerçekten zor. Hâlâ o sahneler gözümün önüne geldikçe tüylerim diken diken oluyor” ifadelerini kullandı.

Erkan Petekkaya, zor koşullarda çekilen ve gerçek bir hayat hikayesinden esinlenen Her Şeye Rağmen filminden seyircilerin ilham alacağını dile getirdi.