Çin’den tüm dünyaya yayılan ölümcül koronavirüs salgınının etkileri devam ederken geçtiğimiz günlerde set arkadaşlarıyla birlikte iç içe oldukları bir video çeken ve tepkilere maruz kalan Erkan Petekkaya, sessizliğini bozdu.

Hürriyet’in haberine göre oyuncu, “Biz sette her türlü önlemimizi aldık. Steril bir ortamda çalışıyoruz. Senaryo sayfa sayımız yarıya indi. İşimi gücümü yapıyorum ve işim insanları eğlendirmek. Yapabildiğim yere kadar da yapacağım” diye konuştu.

“BANA SÖYLEMEMİŞTİR…”

Eski rol arkadaşı Nurgül Yeşilçay’ın Twitter hesabından “Uyuşturucu zararlı. Alkol zararlı. Salaklık zararlı. Adam sanmak daha zararlı. E ben anlattım bunları” paylaşımı hakkında da konuşan Erkan Petekkaya, “Hiçbir şeyi takip etmiyorum. Nurgül’le tartışmam seneler öncesinde kaldı. Unuttuk, gitti, bitti. Bu açıklamasının benimle ne alakası var? Bana söylediğini düşünmüyorum” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?..

Sıla Türkoğlu yeni aracı için kesenin ağzını açtı! Sıla Türkoğlu yeni aracı için kesenin ağzını açtı!

Erkan Petekkaya, rol aldığı ‘Gel Dese Aşk’ isimli dizinin devam eden çekimleri sırasında set çalışanlarıyla birlikte sözü ve müziği kendine ait olan ‘Oy Korona’ adlı şarkıyı seslendirmiş ve birçok kişinin yan yana, iç içe çalıştığının görüldüğü o anlara sosyal medya kullanıcılarından tepki geldi. Gündem olan o anların ardından Nurgül Yeşilçay da bir tweet atmış ve “Uyuşturucu zararlı. Alkol zararlı. Salaklık zararlı. Adam sanmak daha zararlı. E ben anlattım bunları” demişti.

Editör: TE Bilişim