Son olarak 'Tamirhane' adlı yapımda yer alan Erken Kolçak Köstendil, geçtiğimiz akşam Cihangir'de objektiflere takıldı.

Gazetecileri fark eden Köstendil, "Arkadaşlar beklemeyin işiniz vardır. Sorun cevaplayayım sizde işinize bakın" diyerek, mütevazılığını gösterdi.

40 yaşındaki oyuncu, "Karavanla yaz tatili Bülent Şakrak ve ailenizle geçirdiniz. Nasıldı?" sorusuna şu yanıtı verdi:

Oğlanlarla tatil unutulmazdı. Kelimelerin sığmayacak bir tarafı var tabii onun sık sık da yapmayı düşünüyoruz. Tabii bu arada bir filim bitirdik. Ankara'da ve Niğde'de yazın çekimlerini tamamladığımız sonrada ben çocuğu alarak baba-oğul baş başa bir Hollanda tatilini de yaptık. Artık geldik işimize gücümüze bakacağız.

Bülent Şakrak'ın Ceyda Düvenci ile 8 yıllık evliliğini bitirdiği hatırlatılan ünlü isim, "Herkes iyi. Herkesin sağlığı sıhhati yerinde... Bülent de çok iyi" demekle yetindi.

Köstendil, "Yeni projeler var mı?" sorusuna, "Şimdi yakında çekimlerine başlayacağımız bir sinema filmi var. Hemen ardından televizyona üstünde çalıştığımız bir dizi projesi var, bakalım her şey güzel olacak" cevabını verdi.

"GELDİKLERİ GİBİ GİDERLER"

Disney Plus'un 'Atatürk' dizisini yayınlamaması hakkında konuşan oyuncu, "Galiba şirketin bir açıklama yapması gerekiyor. Yapmadıkları için de bir aydır konuşuluyor. Sanıyorum şirketten insanları tatmin edici bir açıklama yapmadığı sürece bu konuşulmaya devam edecek. Açıklamada yapmazlarsa da... Geldikleri gibi giderler gibi görünüyor" dedi.

ÖZEL HABER: İyileşmem 6 ay sürecek ÖZEL HABER: İyileşmem 6 ay sürecek

"ROBOTLA SANAT İÇİN NE YAPILIR BİLMİYORUM"

Robot Sophia'nın gündemde olması üzerine sorulan; "Yapay zeka robot ile bir film projesinde oynasaydınız ve onunla öpüşme sahnesi olsaydı, öpüşür müydünüz?" sorusuna da yanıt veren oyuncu; şu ifadeleri kullandı:

Filmin türüne göre değişir sanırım. Teknolojinin geldiği bu boyut da çok enteresan... Robotla sanat için ne yapılır bilmiyorum, beni güldürmeyin. Dijital platformda yayınlanan Marlon Brando'nun kendi sesinden bir açıklaması var. 'İleride bizlere ihtiyaç kalmayacak'la başlıyor. Bakacağız ileride... Biz de göreceğiz, kendimize başka bir iş bakacağız ya da 56'ya kadar kalecilikle devam edeceğiz. (Cadde)

Editör: İlayda Dülger