İrem Derici en büyük hayalini açıkladı: "Pavyon açmak istiyorum" İrem Derici en büyük hayalini açıkladı: "Pavyon açmak istiyorum"

Vali, Behzat Ç., 46 Yok Olan gibi yapımların sevilen oyuncusu Erdal Beşikçioğlu'nun CHP'nin Etimesgut belediye başkan adayı olduğu açıklanmıştı. Halk TV'de İsmail Küçükkaya'nın Yeni Bir Sabah programına konuk olan Beşikçioğlu, bu kararı almasının nedenini açıkladı. Kültür sanat da dahil olmak üzere modern bir Etimesgut kurmak  için aday olduğunu söyleyen ünlü sanatçı, pek çok açıklamada bulundu.

'BİLDİĞİM BİR ŞEY VAR'

Daha önce aday olmadığı için ikna edilme sürecinin de uzun sürdüğünü kaydeden Erdal Beşikçioğlu, "Bunun bir sorumluluk olduğunu düşünüyorum. Ben rant bilmem, imar bilmem. Ama bildiğim bir şey var. O da insanın kalbine giden yolu biliyorum. Sanatçı insanın kalbine giden yolu bilir" dedi.

'MODERN BİR ETİMESGUT YARATMAK İÇİN'

Erdal Beşikçioğlu ayrıca, "Kültür sanat konusunda, sosyal yardımlar konusunda modern bir Etimesgut yaratmak istiyorum" diyerek modern bir Etimesgut için belediye başkan adaylığını kabul ettiğini söyledi.