Sayan'ın sosyal medyada kült olan replikleri "Uyuyan adamdan nefret ederim" ve "Ben çorap kadınıyım"ı klibinde kullanan Arıkan, Ah Geceler şarkısı eşliğinde performansını sergiledi.

BEYAZIT ÖZTÜRK SUNDU ACUN ILICALI JÜRİ OLDU

O Ses Türkiye, dün akşam akşam izleyiciyle buluştu. Beyazıt Öztürk'ün moderatörlük yaptığı programın jüri koltuğunda Acun Ilıcalı, Meryem Uzerli, Murat Boz ve Ebru Gündeş yer aldı. TV8'de yayınlanan olan O Ses Türkiye Yılbaşı özel programında aralarında futbolcu, şarkıcı ve oyuncuların yer aldığı birbirinden ünlü isimler sahne aldı. Ortaya eğlenceli anlar çıktı.

ENİS ARIKAN, SEDA SAYAN'I CANLANDIRDI

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programına Enis Arıkan sergilediği performansla damga vurdu. Seda Sayan Müzikali adlı şovuyla sahneye çıkan Arıkan, izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşattı. Seda Sayan'ın sözleriyle mix'lenen "Ah Geceler" şarkısını söyleyen Enis Arıkan sahne şovuyla büyüledi. Ünlü ismin Seda Sayan'lı şovuna sosyal medyadan yorum yağdı. Arıkan'ın sahne şovuna "Enis Arıkan harikasın", "Enis tam bir şov adamısın", "Her sene olduğu gibi bu sene de en iyi şov", "Her sene bu kadar hazırlık yapması helal olsun" "Şahane bir insansın Enis" gibi yorumlar yapıldı.

ACUN TAKIMINA ALMAK İÇİN YALVARDI

Performansıyla alkış toplayan ve isteklerin üzerine bir kez daha tekrarlayan Enis Arıkan'ı takımına almak isteyen Acun Ilıcalı, Ebru Gündeş, Murat Boz ve Meryem Uzerli kıyasıya mücadele etti.

İlk yarışmada sunuculuk yerine jüri üyeliği yapan Acun Ilıcalı, "Beni kafandan Acun Ilıcalı olarak çıkar. Seni seven, seni takdir eden, seninle birlikte olmak isteyen, aynı dünyayı yaşamak isteyen bir adamım. Dürüst insanlara güvenir ve onlara kendini emanet edersin. Bu performans karşısında ağzım açık kaldı. Bu performans için kendimden taviz vermeye hazırım. Benim için şu anda Acun Ilıcalı olmam, gururum ve iyi kötü bir pozisyonda olmamın hiç önemi yok. Benim için tek önemli şey senin beni seçmen. Sana verdiğim değeri tam anlamıyla hissettirmek için bu konuda tavizkar olacağım. Ben bazı durumlarda güçlük gözüksem de aslında kalbinde küçük bir çocuğu yaşayan, ufak şeylerle mutlu olan, insanların önemsemediği ufacık şeylerle dünyalar kadar mutlu olan bir insanım. Benim bu küçük dünyamda, kurduğum hayallerde seni kalbimin içinde ve takımımda görmek istiyorum. Enis lütfen sana yalvarıyorum beni seç" dedi.

Acun Ilıcalı'nın sözleri karşısında ağzı açık kalan Enis Arıkan, "Adam kanal sahibi ben hemen ikna oldum" diyerek Ilıcalı'yı seçti.

SEDA SAYAN BASKILI ÇORAP

Arıkan'ın sahnede giydiği Seda Sayan baskılı çorapları da beğenildi.

"SEDA BACIM BEĞENDİN Mİ?"

Enis Arıkan, O Ses Türkiye'deki şovunu sosyal medya hesabından ''Seda bacım beni beğendin mi?'' notuyla paylaştı.