Hadise'nin manken Tülin Şahin'in Instagram'da yaptığı sıfır makyaj paylaşımına  "Türkiye'nin en güzel kadını" yorumundan sonra, İzmirliler ile Sivaslılar arasında "Kimin kızı daha güzel?" atışması başladı.

tülin şahin sıfır makyaj

Ünlü şarkıcı Hadise geçenlerde başlattığı "makyajsız pazartesi" akımı sosyal medyada viral oldu.

şükran ovalı

Instagram hesabında sıfır makyaj fotoğrafını paylaşıp takipçilerini de makyajsız fotoğraflar paylaşamaya davet eden Hadise'ye Seda Bakan ve Şükran Ovalı gibi ünlü isimlerden destek geldi.

seda bakan

Dün de Sivaslı model Tülin Şahin, sıfır makyajlı pozunu sosyal medyada paylaşarak, şu yorumu yaptı:

"Geç olsun güç olmasın. Malum diş çıkaran bebekli lohusa anne… Not; göz kapaklarımın üstünde far görünümlü doğal pigment var. Eee malum saç, kaş, kirpik bolluğu Sivas genliği."

gül gölge

TÜLİN ŞAHİN VE HADİSE ARASINDA HEMŞEHRİ DAYANIŞMASI

40 yaşındaki modelin söz konusu karesine kendisi gibi Sivaslı olan Hadise de, "Türkiye'nin en güzel kadını" yorumunda bulundu.

Hadise'nin bu yorumu, sosyal medyada yeni bir tartışma başlattı. Yıllardır Türkiye'nin en güzel kadınları olarak gösterilen İzmirliler ile Sivaslılar arasında "İzmirli kızlar mı, Sivaslı kızlar mı daha güzel?" tartışması başladı.

tülin şahin

Sosyal medyada Sivaslılar; Hadise, Tülin Şahin, Emel Sayın, Dilan Çiçek Deniz, İrem Sak ve Leyla Lydia Tuğutlu'yu örnek gösterip "En güzel biziz" derken, İzmirliler de şu ünlü isimleri sayarak, Sivaslılara yanıt verdi:

hadise

"Şükran Ovalı, Yıldız Çağrı Atiksoy, Selin Şekerci, Gönül Yazar, Ece Uslu, Çağla Kubat, Gül Gölge, Nehir Erdoğan, Yüksel Ak, Begüm Kütük, Pınar Deniz, Bengü…"

dilan çiçek deniz

Helin Kandemir:Mahremiyeti tercih ediyorum! Helin Kandemir:Mahremiyeti tercih ediyorum!

Editör: TE Bilişim