Emre Altuğ, çocukları Uzay ve Kuzey ile objektiflere yansıdı. Altuğ, "Çocuklar tatile giriyorlar şimdi. Anneleriyle Katar'a gidecekler. Kuzenleri orada yaşıyor. Tatil öncesi güzel bir yemek yiyelim dedik" ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz hafta Gökhan Özen ve Rafet El Roman'ın yaptırdığı estetikler çok konuşulmuştu. Emre Altuğ'a bu konu hatırlatıldı.

"Bende estetik yok" diyen Emre Altuğ; "Herkes nasıl mutluysa öyle yaşar. Bence karışmaya hakkımız yok bu duruma. Şu ana kadar bir ihtiyaç hissetmedim ama ihtiyaç hissedersem yaptırırım. Oyuncu için bence çok doğru şeyler değil. Oyuncular yüzleri ile mimikleri ile bir performans sergiliyorlar. Onun da birtakım yolları ve dozajı var bence. Rahmetli annem ile babamın bana bıraktığı bir mirastır şu anki durumum. Yaşımı oynamak için biraz çaba gösteriyorum" ifadelerini kullandı.

İrem Derici en büyük hayalini açıkladı: "Pavyon açmak istiyorum" İrem Derici en büyük hayalini açıkladı: "Pavyon açmak istiyorum"

Lise yıllarında haylaz olduğunu dile getiren Emre Altuğ; "Ders konusunda benden çok çok iyi çocuklar. Biz lise zamanlarında biraz haylazdık.''

(Habertürk)