'Yalı Çapkını' dizisinde 'Orhan' karakterini canlandıran şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ, YouTube'da yayınlanan 'Katarsis' adlı programa konuk oldu. Altuğ özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.

çağla şikel

Altuğ, kendisine yöneltilen "Düşüşlerin nasıl senin?" şeklindeki bir soruya "Çok sert, bana da sert, etrafımdakilere de sert...  O düşüş dönemini annemin ölümüyle yaşadım. İlk önce boşandım arkasından annem öldü. Çok kötü hissettiğim anlar oldu ama ben bunu çok fazla paylaşmam" yanıtını verdi.

Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme! Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme!

"BİZ ÇOK SEVEREK EVLENDİK"

Bir dönem Çağla Şıkel ile evli olan Emre Altuğ, "Biz çok severek evlendik, bilinçli ve mutlu bir evliliğimiz oldu. Mutluyduk, benim o evliliği kötü hatırlamamı sağlayacak hiçbir şey yok" dedi.

"NİYE BECEREMEDİK' DİYE TAKILMIŞTIM"

Altuğ, sözlerinin devamında "Bir kızgınlığım, küskünlüğüm de yok... İlk başta 'niye beceremedik' diye takılmıştım. Bu beni bir süre oyaladı, sonra dedim ki onu beceremediysek bunu becerelim.Egolarımızın esiri olmadık, kendimizi düşünmedik çocuklarımız ön planda oldu. Bir kişi olarak düşünmeye başlamam 6 ayımı aldı'' ifadelerini kullandı.