Emina Jahovic, önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı. Köpeği ile yürüyüş yapan şarkıcı, "Türkiye'de müzisyen buldum ve Balkanlar için bir albüm yapıyorum. Sürekli yurt dışına uçmama gerek kalmadı. Çocukları bırakınca olmuyor, zor değil ama çocukları bırakmak istemiyorum" dedi.

FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK!

Yok artık dedirtti! Demet Akalın'dan Engin Polat ile Dilan Polat çifti hakkında şok iddia! Yok artık dedirtti! Demet Akalın'dan Engin Polat ile Dilan Polat çifti hakkında şok iddia!

Uzun süredir albüm çıkarmayan Jahovic, "Ülkemizde şey derler ya hani 'Fırtınadan önce sessizlik', şimdilerde aynı böyleyim işte. Çok iyi döneceğim" şeklinde konuştu.

"İKİSİ BİRBİRİNDEN ÇOK FARKLI"

Eski eşi Mustafa Sandal ile evliliğinden iki çocuğu olan 41 yaşındaki şarkıcı, "Yaman iş adamı gibi, ticaretten anlıyor. Yavuz farklı. O daha akademik birisi, okulu ve okumayı çok seviyor. İkisi de birbirinden çok farklı. Yaman DJ'lik yapıyor ama müzisyen değil tabii ki. Çocuklar kendi yollarını seçmeliler. Çok ünlü olmasını istemiyorum ama tabii ki Allah bilir. Önlerini kesmeyi düşünmüyorum. Nasıl ilerlemek istiyorlarsa yanlış olmadıkça onları destekleyeceğim" ifadelerini kullandı. (Milliyet)