Son olarak Serdar Ortaç’ın ‘Ayrı Gitme’ şarkısını seslendiren popçu, "İki senedir çıkmayı bekliyordu zaten. Doğru zamanda çıktı” yorumunda bulundu.

Genç şarkıcı ile Mor ve Ötesi'nin birlikte seslendirdiği ‘Yaz Yaz Yaz’ parçası sonrası hem Harun Tekin hem de müzik grubu hakkında bazı olumsuz yorumlar gelmişti. "Aleyna Tilki ne alaka?", "Başka sanatçı mı yoktu?", "Aleyna ile olmamış", "Sizin kalitenizde değil" şeklindeki mesajlar hatırlatılan Tilki'den eleştirilere cevap geldi:

''Ben çok mutluyum. Herkes neye bakarsa onu görür. Kalbimi açıp baktığım zaman hep güzel şeyler görüyorum. Sıkıntı yok. Biri senin hakkında kötü konuşmak isterse, ardındaki kötü şeylere karıştırmak ister ama biri senin hakkında iyi konuşursa, ardındaki iyi şeylere bakar. Ben öyle düşünüyorum.''

Çakarlı araç cezası! Çakarlı araç cezası!

Geçtiğimiz günlerde çıkan "Aleyna Tilki ve arkadaşları Cihangir’deki bir otel odasında parti vermek istedi. Yüksek sesten dolayı uyarılan şarkıcı, gece sonunda oteli terk etmek zorunda kaldı" haberleri sorulan popçu, "Öyle bir şey yok. Böyle gerçek olmayan haberler çıkabiliyor. Onlar hakkında da cevap vermek istemiyorum” ifadelerini kullandı. (Cadde)

Editör: İlayda Dülger