Ünlü şarkıcı Edis, Eurovision Şarkı Yarışması için inşa edilen ve daha önce Jennifer Lopez, Rihanna ve Shakira gibi isimlerin konser verdiği Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki Crystal Hall’de konser verdi.

Edis'in sahne kostümü olay oldu2

Tüm şarkıları yeniden aranje edilen ve sahne repertuarı yenilenen Edis, Azerbaycanlı hayranlarına muhteşem bir gece yaşattı. Ünlü şarkıcı, Bakü konseriyle sahne serüvenini yeni bir noktaya taşımış oldu.

Dilindeki not ve kolyesi olay oldu: Berrak Tüzünataç'dan iddialı pozlar! Dilindeki not ve kolyesi olay oldu: Berrak Tüzünataç'dan iddialı pozlar!

Edis için özel olarak tasarlanan 20 metrelik dikey sahnesiyle dikkat çeken konserde ünlü yıldıza 28 kişilik dansçı grubu eşlik etti. Uzun bir aradan sonra ilk kez hayranlarıyla buluşan Edis, sahneye ‘Banane’ adlı şarkısı ve izleyenlerin sevinç dolu çığlıkları eşliğinde çıktı.

Edis'in sahne kostümü olay oldu1

Ünlü yıldız çok sevilen ‘Bana mı?’, ‘Arıyorum’, ‘Vay’ gibi şarkılarının yanı sıra hayranlarına bir de sürpriz yaptı ve henüz yayınlanmayan yeni şarkısı ‘Mayhoş’u da Bakü konserinde ilk kez seslendirdi.

Crystal Hall’de biletli konser veren ilk Türk sanatçı olan Edis, “Hoşgeldiniz, neceseniz… Bugün burada olmak çok büyük bir gurur ve onur. Bana hep uğur getiriyorsunuz” diyerek kendisini izlemeye gelen binlerce seyircisine seslendi.

Edis'in sahne kostümü olay oldu4

Her zaman sahne şovları ve performanslarıyla adından söz ettiren Edis, stiliyle de dikkati çekti. Kristallerle kaplı bir kostümle sahneye çıkan Edis, aksesuarlarıyla da adından söz ettirdi.

WhatsApp Image 2023-05-07 at 13.02.15