Moda literatürüne "İkoncan" kelimesini kazandıran Eda Taşpınar'ın Çukur dizisinde oyuncu olarak oynayan Çağrı Atakan tarafından darp edildiği iddia edildi. 

eda taşpınar

Çağrı Atakan'ın Eda Taşpınar'ı hem darp ettiği hem de tehdit ettiği öğrenildi.

İddialara göre; Çukur'da Remzi karakterini oynayan Çağrı Atakan hakkında Eda Taşpınar'ı dövüp tehdit ettiği gerekçesiyle hakkında mahkeme tarafından 5 yıl hapis cezası isteniyor.,

çağrı atakan

NURETTİN HASMAN İLE İLİŞKİSİ YÜRÜMEDİ

10 yıllık evlilik bitti! Boşandıklarını duyurdular 10 yıllık evlilik bitti! Boşandıklarını duyurdular

Eda Taşpınar, genç yaşında sosyetinin ünlü playboyu Nurettin Hasman ile aşk yaşadı. İlişki uzun dönem devam etti ancak mutlu giden beraberlik "ihanet" iddiası nedeniyle son buldu. Nurettin Hasman, "Ben altı senedir onu kendi ayarımda iffetli bir kadın diye taşıdım, değilmiş” dedi. 

eda taşpınar nurettin hasman

KÜÇÜK YAŞTA MIAMI'YE MODA OKUMAYA GİTTİ

Eda Taşpınar neredeyse küçüklüğünden beri modanın içerisinde! 12 yaşında ABD'nin Miami eyaletine moda okumaya giden Eda Taşpınar ülkeye dönüşünde Robert Kolej'de eğitimine devam etti. Daha sonra London College of Fashion Central School of St. Martins'de moda eğitimi aldı. Nurettin Hasman ile aralarındaki yaş farkına rağmen 6 yıl ilişki yaşayan Eda Taşpınar, basına verdiği iddialı pozlarla "İkoncan" olarak anıldı.

eda taşpınar

EDA TAŞPINAR'IN SEVGİLİSİ ÇAĞRI ATAKAN KİMDİR?

Çukur dizisinde Remzi karakterine hayat veren Çağrı Atakan ve Eda Taşpınar ilişkilerini onayladı. 2018 yılında Şahin Tepesi dizisinde yer alan Çağrı Atakan ile Eda Taşpınar İzmir Çeşme'de tanıştı. Ankara doğumlu olan Çağrı Atakan, eğitimini Bilkent Üniversitesi'nde tamamladı.

çağrı atakan çukur dizisi remzi

"İLİŞKİMİZ ÇOK İYİ VE KEYİFLİ GİDİYOR"

Sosyetik güzel Eda Taşpınar, Çağrı Atakan ile sevgili olduğunu şu sözlerle teyit etmişti: “Evet, doğru Çağrı Bey’le bir buçuk aydır beraberiz. İlişkimiz çok iyi ve keyifli gidiyor.” şeklinde açıklama yaptı. 

eda taşpınar çağrı atakan

Editör: TE Bilişim