Beşiktaş'ın eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, geçtiğimiz günlerde ortağı olduğu balık restoranında silahlı saldırıya uğrayarak hastaneye kaldırılmış ve yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti. 

Ece Erken'in hamlesiyle Seyhan Soylu ve Nihat Doğan hakkında karar verildi!

Eşinin ölümüyle yıkılan Ece Erken ise kendisi hakkında iddialarda bulunan Seyhan Soylu ve Nihat Doğan için harekete geçmiş ve ikili hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. 

Ece Erken'in hamlesiyle Seyhan Soylu ve Nihat Doğan hakkında karar verildi!

Nihat Doğan'ın, canlı yayında "Ece soru işaretleri oluşturup net açıklama yapmıyor. Sevgili Ece bırak top çevirmeyi açık açık söyle. Kim bu işin içinde. Kocam bu yüzden öldürüldü de... Kaç para için kocan öldürüldü Ece? Bazı kadınlar bazı erkeklere uğursuz gelebilir. Adaletli olun. Metres hayatı yaşadı sonradan boşattırdı da aldı, doğrusu bu" derken Soylu'nun, "Şafak daha Ece ile evlenmemişti. Benan Hanım'la da boşanmamışlardı henüz. Şafak'ın sahte bir evrak göstererek Ece'yi kandırma süreci vardı boşanma davası ile ilgili. Herkes hatırlar. Bana dedi ki; 'İçimde bir his var, kara bulutlar var. Hiç içimden gelmiyor. Eşimden de boşanmak istemiyorum. Ece'nin ısrarı olmamış olsa. Çocuklarımdan ayrılmak istemiyorum. Benan da üzerime çok geliyor Seyhan bana akıl ver lütfen' dedi. Kara bulutların dolaşacağını ve iki yakamın da bir araya gelmeyeceğini de söyledi." ifadelerini kullanması üzerine mahkeme, Erken'in şikayeti hakkında kararını verdi. 

Ece Erken'in hamlesiyle Seyhan Soylu ve Nihat Doğan hakkında karar verildi!

Sinemanın acı kaybı! Sinemanın acı kaybı!

Ünlü sunucuların ekranda sarf ettiği ‘Ece Erken aileye uğursuz geldi’, ‘Şafak eşinden boşanmasaydı, bu kara bulutlar gelmeyebilir miydi?' sözlerinin itibarını zedelediğini iddia eden Erken, ikili hakkında 1 ay korunma kararı aldırdı.