Survivor All Star yarışmacılarının telefonla çekilen fotoğrafları ortalığı karıştırdı! Survivor All Star yarışmacılarının telefonla çekilen fotoğrafları ortalığı karıştırdı!

Ünlü oyuncu Müjde Uzman, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak yaşadığı sağlık sorunlarından ve mesleğinin zorluklarından bahsetmişti. Bunun üzerine tükenmişlik sendromuna yakalandığı yönünde haberler yapılan Uzman, bu iddiaları yalanlamıştı.Ebru Polat, konuk olarak katıldığı programda tükenmişlik sendromu ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.
Ebru Polat

Ebru Polat, Uzman'ın durumuyla ilgili şöyle konuştu:

Kışın ben de bunları yaşadım, dünyanın durumundan dolayı. Savaşlar, ölen çocuklar, hayvanlar beni kötü etkiledi. Ama bu şımarıklık! Çocuklarına süt alamayan aileler var. İnsanlar sabahtan akşama kadar çalışıp evlerine para götürmeye uğraşıyor. Ve 'ben depresyonayım, ben tükenmişlik sendromuna girdim' demiyorlar! Bizler; parayı bulanlar, ünlü isimler, belli bir statüye ulaşmış insanlar bir süre sonra farkındalığımızı kaybedip şımarıyoruz. Sen üç ay kiranı ödeme, çocuğuna süt alama; o zaman depresyon neymiş anlarsın! Bunu sadece Müjde için de demiyorum

Editör: Mustafa Kemal Polat