Milli voleybolcu Ebrar Karakurt reklam yüzü olduğu markanın YouTube kanalına konuk oldu. Karakurt, çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ebrar Karakurt'tan pişmanlık itirafı!

"Kendi yolunda ilerlerken bir hayalin var mıydı?" sorusuna Ebrar, "Bu başarının küçüklüğümden beri hayalini kuruyordum. Birer birer gerçekleştiriyorum. En büyük hayalim Olimpiyat altını. 2024 Paris Olimpiyatları. Ben inanıyorum, neden olmasın?" yanıtını verdi.

Ebrar Karakurt'tan pişmanlık itirafı!

Spor kariyerinde yaptığı fedakarlıklarla ilgili, "Sporculuk demek, bence çok büyük fedakarlıklar demek. Aileniz ve etrafınızdaki bir sürü insandan fedakarlık veriyorsunuz. Doğum günü, arkadaş buluşması, bayram seyran kaçıran bir insan olarak, pişman olduğum konular bunlar" açıklamasında bulundu.

Ebrar Karakurt'tan pişmanlık itirafı!

Sosyal medyada göründüğü kadar mutlu olmadığını ifade eden Ebrar, "Orası o kadar renkli değil. Bolca antrenman, bolca stres, bolca hayal kırıklığı bazen stres, bazen çok mutluluk. Hayatım Instagram'da ya da sosyal medyada paylaştığım kadar renkli değil" dedi.

Ebrar Karakurt'tan pişmanlık itirafı!

Ebrar, pembe saçı neden tercih ettiğiyle ilgili soruya da şu yanıtı verdi:

Hande Erçel ile Hakan Sabancı çifti  Cannes kırmızı halısında! Hande Erçel ile Hakan Sabancı çifti Cannes kırmızı halısında!

“Yakışıyor, yapıyorum yani. Başka bir açıklaması yok. Çok düşündüm acaba bu yakışır mı, şu yakışır mı diye. Baktım ki benim yaptığım renkleri ben beğeniyorum, üzerine insanlar beğeniyor bu renkleri. Dedim ki artık ben ne yapsam yakışacak. Her rengi denemeye çalışıyorum.”

Editör: TE Bilişim