ABD'li oyuncu ve şarkıcı Miley Cyrus'dan hayranlarını üzecek bir açıklama geldi.

Büyük mekanlarda sahne almanın kendisini rahatsız ettiğini dile getiren Cyrus, bir daha asla dünya turuna çıkmayacağını söyledi.

miley cyrus1

Konuyla ilgili bir dergiye röportaj veren Miley Cyrus, "Çok uzun zaman oldu. Verdiğim son arena konserinden sonra, buna daha çok bir soru gibi yaklaştım ve yapamam" ifadelerini kullandı.

Cyrus, sözlerine, "Sadece 'yapamam' değil çünkü 'yapamam' demek kapasiteye işaret eder ama bu benim arzum. Hayatımı kendiminkinden başka birinin zevki ya da tatmini için yaşamak istiyor muyum?" dedi.

Miley_Cyrus2

30 yaşındaki Miley Cyrus, "Yüzbinlerce kişiye şarkı söylemek pek de sevdiğim bir şey değil. Hiç bağ yok. Güvenlik yok. Ayrıca doğal da değil. Çok izole eden bir şey çünkü eğer 100 bin kişinin önündeyseniz, yalnızsınız demektir" şeklinde de konuştu.

En son 2015'te arena turnesine çıkan Cyrus, çocukluk yıllarında ne kadar sert bir şekilde yargılandığını fark ettiği andan da bahsetti.

Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme

miley-cyrus4

Miley Cyrus, "Gerçekten çok fazla tartışmaya ve üzüntüye yol açtığım için yıllarca üzerimde biraz suçluluk ve utanç taşıdım. Artık bir yetişkin olarak ne kadar sertçe yargılandığımı fark ediyorum. Çocukken yetişkinler tarafından sertçe yargılandım ve artık bir yetişkin olarak bir çocuğu asla sert bir şekilde yargılamayacağımı biliyorum" dedi.

miley cyrus3