20 yıl sonra ilişkilerine ikinci bir şans veren Ben Affleck ile Jennifer Lopez, geçtiğimiz ay Las Vegas'ta evlendi. Ben Affleck ile Jennifer Lopez'in üç gün sürecek olan düğünü kötü başladı. Düğünün yapılacağı, Ben Affleck'e ait Georgia'da bulunan malikaneye gelen ambulans, herkesi telaşlandırdı.

Düğün hastanede başladı! Jennifer Lopez ile Ben Affleck kötü haberi duyunca...

Taylor Swift'in müstehcen görselleri Beyaz Saray’ı harekete geçirdi Taylor Swift'in müstehcen görselleri Beyaz Saray’ı harekete geçirdi

Edinilen bilgilere göre; Affleck ya da Lopez'in çocuklarından biri bir kaza geçirmiş ve ambulans bu nedenle çağrılmıştı. Ancak gerçek kısa bir süre sonra ortaya çıktı. Üç günlük düğünün yapılacağı malikaneye ambulans çağrılmasının nedeni, Ben Affleck'in annesi Christopher Anne Boldt'un geçirdiği kazaydı. Boldt'un oğluna ait malikanede düştüğü ve bacağından yaralandığı öğrenildi.

Anne Boldt, hastaneye kaldırılırken, oğlu Ben Affleck ve gelini Jennifer Lopez de onu yalnız bırakmadı. Affleck'in annesinin durumunun ciddi olmadığı ve düğünün iptal edilmeye gerek kalmadığı belirtildi.

Editör: TE Bilişim