İnci Taneleri dizisinde Hazar Ergüçlü'nün pavyon dansı ve Dilber karakterinin kıyafetleri konuşulmaya devam ediyor. Son olarak Survivor yarışmacısı ve eski milli atlet Sema Aydemir de bu dansı yapmıştı. Şarkıcı Mehtap Yılmaz ise bu akımın sorunlarını dile getirmişti.Yıllar önce pavyonda şarkı söyleyen Mehtap Yılmaz, "Bunları pavyona koyacaksın" diyerek Aydemir ve bu akıma uyanlara tepki gösterdi. Yılmaz'ın yorumuna sinirlenen Sema Aydemir ise bir video yayınlayarak karşılık verdi.

Acun Ilıcalı’dan büyük kızı Banu'ya duygusal yeni yaş mesajı… Acun Ilıcalı’dan büyük kızı Banu'ya duygusal yeni yaş mesajı…

'ÇOK ZOR GÜNLER GEÇİRDİM'

Mehtap Yılmaz, Dilber akımına karşı çıkarak, "Bunların hepsini alacaksın bir pavyona koyacaksın. Bunlar burada 15 gün dansçı olarak masa masa gezecekler, o hayatın gerçek yüzünü görecekler, sonra da 'Bizi kurtarın' diye yalvaracaklar" diye konuştu.

KARŞILIK GECİKMEDİ

Sema Aydemir ise sosyal medyada yayınladığı videoda şu ifadeleri kullandı:"Bu kıytırık pavyon dansı her yerde çıkınca eski pavyon geçmişi olan ve kötü anılarını birkaç programda anlatan biri varmış. 'Bunları pavyona atmak lazım' demiş. Ben, Gülşen ve dizideki oyuncu için. Kimseyi pavyona atmak lazım falan değil.Pavyona atılan herkes de isteyerek gitmediği gibi temizliğe gidip ya da benim gibi öğretmenlik yapıp '3 kuruşa çalışacağıma gider iki kırıtırım' diyen de çok var. Kimse kusura bakmasın. Ben çok zor günler geçirdim, günde 4 işte çalışıyordum it gibi. Birisini eleştirirken geçmişine bakın."