Dilan Hanım, son şarkınız “Kasko” için “Tepeden tırnağa gerçek Dilan Çıtak’ı yansıtıyor” diyorsunuz. Nasıl şarkıya geri dönüşler, beklediğiniz ilgiyi gördü mü?

- Evet, gerçek Dilan’ı gösterebildiğim için mutluyum. Müzik ruhumu ve sahnedeki deliliğimi gerçekten yansıtan bir şarkı oldu. Batı formlu ve günümüzün müziğini temsil ediyor. İçime tam anlamıyla sindi. İlk haftasından listelerde ilk sıralara yerleşmesi de başarısının bir göstergesi. İlgiden çok memnunum. Çok güzel yorumlar alıyorum. YouTube’da çok kısa sürede 1 milyon izlenme barajını geçti. Diğer dijital platformlarda da çok iyi gidiyor. En önemlisi de şarkımızın organik olarak ilerliyor olması.

Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme! Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme!

Bize ‘gerçek Dilan’ı biraz daha anlatır mısınız?

- Dilan bağımsızlığı, özgürlüğü seven, müziğini dinleyicisine sunarken ticari kaygılar gütmeyen ve kafasına koyduğunu yapan biri.

Saçlarınız da çok dikkat çekici. Bu alanda proje teklifleri alıyor musunuz?

- Evet, saçla ilgili birkaç proje görüşmem oldu. Fakat içime sinen bir iş olmalı. Markayla karşılıklı olarak birbirimize değer katabileceğimiz bir projede olmayı isterim.

İYİ Kİ EVLENMİŞİZ DİYORUM 

 Levent Dörter’le evleneli 1 yıl oldu. Nasıl geçiyor evlilik?

- İyi ki evlenmişiz diyorum. Evliliğin aşkı öldürdüğüne de inanmıyorum. Aşkı kişiler öldürür, sıfatlar değil. Biz doğru zamanda evlendik. İyisiyle kötüsüyle ilişkimizin başından beri yaşadığımız ve paylaştığımız her şey bizi birbirimize daha çok bağladı.