Bir magazin programında sunuculuk yapan Hakan Ural, seçim sonrası deprem bölgesindeki vatandaşlara tepki gösteren kişileri canlı yayında hedef aldı. 

Depremzedeleri hedef aldığını iddia ediyordu... Berna Laçin Hakan Ural'a ateş püskürdü!

ÖZEL HABER: Damla Can yapımcıların radarında! ÖZEL HABER: Damla Can yapımcıların radarında!

Ural'ın hedef aldığı kişiler arasında Berna Laçin'de yer alırken Laçin'in sosyal medya hesabından yaptığı "Halklar müstehak oldukları şekilde yönetilir demişler, Allah müstehakımızı versin" paylaşımı hakkında Ural, "Bunları süründürün. Ben bütün seçmenleri bir olarak görüyorum. Farklı partilerimiz bizi iyi ya da kötü yapmaz. Bunlara büyük ceza verilmesi lazım. Berna Laçin ve Zeynep Beşerler ve seçimde kendi leyine sonuç alamadığı için kendi kitlesini zan altında tutuyor. Muhalif seçmen böyle değildir. Bunların içine şeytan kaçmış. Sırf kendi siyasi görüşümüzden dolayı birbirimizden nefret eder hale geldik. Bizleri temsil edenlerin dili ve tavrı çok önemlidir" dedi.

Depremzedeleri hedef aldığını iddia ediyordu... Berna Laçin Hakan Ural'a ateş püskürdü!

Hakan Ural'ın canlı yayında söylediği sözler üzerine sessiz kalamayan Berna Laçin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile ünlü isme  "İftira atan, gıybet sunucusu ile ilgili suç duyurusunda bulunuyorum! Seçim süreci depremzedelerle ilgili hiçbir paylaşımım olmamıştır.Deprem bölgesine bağış ve yardım dışında hiçbir yorumum da olmamıştır! Hesabım ortadadır. Hem programda gıybet yapıp hem de 'tavuk bile su içerken Allah'a bakarmış' diye dini istismar edenin tavuk kadar beyni olsa, zaten tavuk gibi yukardan kendine yem atanların gösterdiği hedefe tavuk gibi gıdaklamak yerine, yıllar önce beraber ekmek yediği insana iftira atmadan da karnını doyurabileceği edepli bir yol bulurdu kendine şunca sene!" şeklinde cevap verdi. 

Depremzedeleri hedef aldığını iddia ediyordu... Berna Laçin Hakan Ural'a ateş püskürdü!

Laçin, yanıtını "'Halkı kin ve nefrete sürüklemek' yerine , bir nebze faydayı amaç koyardı kendine… Değil benim karşıma çıkacak kadar , tavuk kadar cesareti olsa özür diler, böyle gıybet üzerinden para kazanmayı bırakıp tövbe eder! Sonuçlanmamış bir seçimi, galibiyet- mağlubiyet diye yarıştırmak yerine, demokrasiye saygı icap eder! Ama tavuk deyip geçme, tavuk kadar vicdan olacak insanda önce!" sözleriyle noktaladı.