Eski manken, çocuklarından çok şey öğrendiğini, evde sadece kendisinin sözünün geçmediğini ve demokratik bir anne olduğunu söyledi.

664C6F0D526Aacdf86Ed98F6

2016 yılında ihanet iddiasıyla dava açan Demet Şener, eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay'dan olaylı bir süreç sonrası Ocak 2018'de boşanmıştı. 15 yaşındaki oğulları Ömer’in nafakasını ödemediği gerekçesiyle eski eşine dava açan ünlü isim, dava süreci hakkında konuştu.

664C708D526Aacdf86Ed9900

Nefise Survivor Fanis'e aşkını ilan etmişti.. Başka bir isimle aşk yaşadığı ortaya çıktı! Nefise Survivor Fanis'e aşkını ilan etmişti.. Başka bir isimle aşk yaşadığı ortaya çıktı!

Bu konuları çocuklarla konuşmuyorum, onlar da öyle. Bunları konuşmayı sevmiyorum ama mecbur kalıyorum. Dava sürüyor, o konulara hiç girmeyelim. İbrahim Kutluay'la aralarının nasıl olduğu sorusunu da cevapladı: Ne sulh, ne de kanlı bıçaklı. Ben de bilmiyorum hangi taraftayım, sanırım araftayım. Şu an karşılıklı iletişim yok ama İrem'in mezuniyeti var, mecbur bir araya geleceğiz. Keşke olmasa böyle ama yapacak bir şey yok.

Editör: Mustafa Kemal Polat