Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncusu Demet Özdemir bir şampuan markasının tanıtım lansmanı için basın mensuplarıyla buluştu.

demet özdemir ibrahim çelikkol

Şu sıralar iş hayatının yolunda gittiğini ve çok mutlu olduğunu söyleyen Özdemir, aynı zamanda saçlarını çok sevdiğini ifade etti. Gazetecilerin "Proje gereği saçınızı kısaltmamız gerekirse kabul eder misiniz veya herhangi bir proje gelirse onaylar mısınız?" sorusuna Özdemir, "Eğer böyle bir proje gelirse neden olmasın sonuçta bizim işimiz gereği bunları yapmak durumundayız." diye konuştu.

"TÜRKAN ŞORAY'I OYNAMAK İSTERİM"

Demet Özdemir, Türk sinemasının efsane kadı oyuncusu Türkan Şoray'ı çok sevip örnek aldığını onun hayatını anlatan bir filmde teklif gelirse oynamak istediğini ifade etti.

demet özdemir

"KİMSE İTALYA'DA BENİ CAN GİBİ KARŞILAMADI" 

Geçtiğimiz günlerde Kiralık Aşk dizisinde birlikte kamera karşısına geçtği Can Yaman ile İtalya’ya giden Demet Özdemir, havalanında kendisini karşılayan coşkulu bir kalabalık olmadığını belirtti. Gazetecilerin İtalya seferiniz nasıl geçti? sorusuna Demet Özdemir, "Çok güzeldi zaten Koronadan dolayı seyircisiz bir salonda program konuğu olduk" şeklinde cevap verdi. "Peki Can yaman gibi sizde havaalanında büyük bir kalabalık ile karşılaştınız mı? sorusunu gülerek cebaplayan Demet Özdemir,  "Hayır tabii ki olmadı bunlar televizyonda bir sosyal medyada gördüğümüz şeyler ancak ben böyle bir şey Can ile beraber giderken yaşamadım" diye yanıt verdi. 

Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme! Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme!

demet özdemir italya

"AŞK YOK NOKTA!"

Son dönemlerde ismi birçok isim ile anılması hakkında da konuşan Özdemir, "Çıkan haberlerin hepsi yalan ben elimden geldikçe yalanlamaya çalışıyorum ancak bazılarına yetişemiyorum yani şu an hayatımda kimse yok." diye konuşarak aşk iddialarına son noktayı koydu.

demet özdemir

HABER: Engin Can DİLEKLİ / magazinburada.net