Karanlık inziva yöntemini ünlü manken Çağla Şıkel de deneyimledi. Konuyu programına taşıyan Şıkel'e ünlü şarkıcı Demet Akalın'dan yorum gecikmedi.

ÇAĞLA ŞIKEL KARANLIK İNZİVAYA ÇEKİLDİ

Ünlü sunucu ve manken Çağla Şikel, son günlerde karanlık inzivaya çekilerek 3 gün boyunca gözünde bant ile yaşamıştı. Şikel, inzivasından 'Bilinmezliğe atılan ilk adımlar, çocuksu bir heyecan...'  şeklinde bahsetse de sosyal medyada o anları paylaşan ünlü isim oldukça fazla eleştiri aldı.

ELEŞTİRENLER ARASINDA DEMET AKALIN DA VARDI

Demet Akalın, Çağla Şıkel'in bu tecrübesinin olduğu habere kayıtsız kalamadı ve bombayı patlattı. Şıkel, 2015 yılında boşandığı Emre Altuğ'dan sonra hayatında ilk kez Nail Gönenli ile bir arkadaşlık yaşamış ve bir dargın bir barışık giden bu arkadaşlığın, geçtiğimiz günlerde tamamen bittiği iddia edilmişti. Akalın, Şıkel'in hayatında mutsuz olduğunu iddia etti ve bu farklı meditasyon yöntemlerine kendisini veren Şıkel'in mutsuzluktan bunları yaptığını söyledi.

Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme

Demet Akalın'ın bu sözlerine Çağla Şıkel'den henüz bir yanıt gelmedi.

ÇAĞLA ŞIKEL KARANLIK İNZİVAYI ANLATTI

Kendisini kibirlerden arındırdığını vurgulayan Çağla Şıkel, çocukluk yıllarındaki heyecana geri döndüğünü açıkladı. Şıkel'in ilginç deneyimleri sıkça medyada yer bulurken, daha önce soğuk korkusunu aşabilmek amacıyla buz dolu fıçıya girmiş ve bu olay günlerce konuşulmuştu.

"Bilinmeyene doğru gidebilmek başka bir şey. Bugün hepimizin olduğu yerde bilginin kibirliliğini yaşadığımız bu günlerde hepimiz var olmasak bile var. 'Ben bu programı sunmayı biliyorum'un kibiri. Bu sonuçta bir kibir. Bunu kabul ettiğimiz noktada her şeyi bırakabiliyoruz. Hep bir beklenti var aslında. 'Ben inzivalara gidince hiçbir şey beklemiyorum, sadece gidiyorum' hissi zamanla oluşan bir şey."