Erdem Baş Türkiye'yi terk etmişti! Yeni işi duyanları şaşırttı Erdem Baş Türkiye'yi terk etmişti! Yeni işi duyanları şaşırttı

Demet Akalın, fizy platformunda yayınlanan Kaan Ölker’in “Popcast” programına konuk oldu. Soruları yanıtlayan şarkıcı, yıllardır küs olduğu ünlülerden bahsederken bir itirafta bulundu. Akalın, “Özlediğim insanlar var mı? Var! Kırgınım ama Seda Abla’yı çok özlüyorum" dedi. Demet Akalın, yıllar önce programının bittiğini duyurduğu hafta kanalın Seda Sayan'la anlaştığını duyunca sosyal medya hesabından paylaşım yaparak tepki göstermişti. "Cuma günü program bitişi ekiple ağlarken 'Ben başlıyorum' diye mesaj gönderdin. Cenaze evine davulla gidilmez. Son açıklamam ama beni seninle yanak yanağa göremezler" diyen Akalın programda Seda Sayan'a olan özlemini dile getirdi.
BU OPERASYON SAYESİNDE BANA MUTLULUK GELDİ
Yağlarını operasyonla aldıran ve fit bir görünüme kavuşan şarkıcı, konuyla ilgili de açıklama yaptı: “Diyet yapmaya çalıştım ve o kiloları veremedim. O kadar mutsuzdum ki. Bu mutsuzluk aileme de yansıdı. Şu an bir mutluluk geldi bana. Kendimi çok iyi hissediyorum.”
 

Editör: MagazinBurada Editör