Dünyaca ünlü eski İngiliz futbolcu David Beckham ve modacı eşi Victoria Beckham, 1999 yılından beri mutlu bir evlilik sürdürüyor. Brooklyn, Romeo, Harper, Cruz isimlerinde dört çocuk sahibi olan ünlü çift tüm dünyada parmakla gösteriliyor.

65507fe5e4bfdc1d24bd4d76

YIL DÖNÜMLERİNİ KUTLADILAR 

Geçtiğimiz aylarda 23'üncü evlilik yıl dönümlerini kutlayan çiftten Victoria Beckham, paylaşımına "Komik olmadığını söylerler, hiç gülmediğimi söylerler, ayrıca 'Uzun sürmez!' de dediler. Bugün 23 yıllık evliliğimizi kutluyoruz. David, sen benim her şeyimsin. Seni çok seviyorum" mesajını yazmıştı.David Beckham da eşine; "23 sene önce 'Posh', (Victoria'nın 'Spice Girl' grubundaki takma adı) 'Bayan Beckham' oldu; ama o her zaman 'Posh' (havalı) olarak kalacak. 23 yıl ve 4 çocuk! Seni seviyorum. Hepimiz seni çok seviyoruz" sözleriyle karşılık vermişti.

65507fe6e4bfdc1d24bd4d85

'KÜÇÜK BİR ARKADAŞ BULDUM' 

Leonardo Di Caprio maskeyle kendini gizledi Leonardo Di Caprio maskeyle kendini gizledi

Victoria - David Beckham çifti, sosyal medya hesaplarında yaptıkları paylaşımlarla gündem olmaya devam ediyor. Sosyal medya hesabında "Küçük bir arkadaş buldum" notunu düştüğü bir pozuna yer veren Beckham, 12 yaşındaki kızı Harper Seven'a da seslendi.

65507fe6e4bfdc1d24bd4d83Şu an yeterince keçileri olduğunu vurgulayan Beckham, onu sahiplenemeyeceklerini belirtti.

BECKHAM'IN YILLAR İÇİNDEKİ DEĞİŞİMİ GÜNDEM OLDU 

Bir zamanlar Manchester United'ın yıldızı olan eski futbolcunun yıllar içindeki değişimi ise görenleri şaşırttı. Ünlü isme "Ne yazık ki yaşlanıyorsun!", "Saç ekiminin yeniden yapılması gerekiyor" gibi yorumlar geldi.

Editör: Melike Merve Kayar