Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme! Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme!

David-Victoria Beckham çifti, sosyal medya paylaşımlarıyla adlarından söz ettiriyor. 4 çocuk annesi, ünlü tasarımcı Victoria Beckham son olarak kocasının pozlarını paylaşarak doğum gününü kutladı.

David Beckham, iç çamaşırıyla poz verdi

49 yaşındaki moda tasarımcısı, kocasının jakuzide sadece beyaz boxer giymiş halini paylaşınca sosyal medyayı salladı.
Victoria'nın paylaşımına takipçileri yoğun ilgi gösterdi. Fotoğrafa yorum ve beğeni yağdı.

Çiftin hayranları, fotoğrafı paylaştıktan sonra  "Tanrı Victoria'yı korusun", "Gözümüz bayram etti" yorumlarında bulundu.

David Beckham, iç çamaşırıyla poz verdi1

Geçtiğimiz aylarda 23'üncü evlilik yıl dönümlerini kutlayan çiftten Victoria Beckham, paylaşımına "Komik olmadığını söylerler, hiç gülmediğimi söylerler, ayrıca 'Uzun sürmez!' de dediler. Bugün 23 yıllık evliliğimizi kutluyoruz. David, sen benim her şeyimsin. Seni çok seviyorum." mesajını yazmıştı.
David Beckham da eşine; "23 sene önce 'Posh', (Victoria'nın 'Spice Girl' grubundaki takma adı) 'Bayan Beckham' oldu; ama o her zaman 'Posh' (havalı) olarak kalacak. 23 yıl ve 4 çocuk! Seni seviyorum. Hepimiz seni çok seviyoruz." sözleriyle karşılık vermişti.