Makyaj videoları ile bir anda büyük bir izleyici kitlesine ulaşan ve sonrasında fenomen olan Danla Bilic ‘in doğum gününde ortaya çıkan yeni aşkı sosyal medyayı sallamıştı.

Ünlü ismin, 'İmdat İmdat' şarkısıyla büyük ses getiren rapççi Emirhan Çakal ile birlikte olduğu ortaya çıkmıştı. Çakal, Bilic ile dudak dudağa pozunu paylaşmıştı. Danla ise aşk pozlarını "Diğer yarım” diyerek yayınlamıştı.

Ekran Resmi 2023-10-21 09.13.07

"HEDEFİM ÇAKAL'DI, ONU DA TUTTURDUM"

İkili, geçtiğimiz günlerde ise Edis'in Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'ndaki konserine gitmişti. Sosyal medya fenomeni, yeni ilişkisinin reklam aşkı olduğu iddialarına şöyle yanıt vermişti:

"Aşk olsun arkadaşlar. Canım öyle istiyor ben de öyle yapıyorum. Şimdiki hedefim Çakal'dı, onu da tutturdum."

Ekran Resmi 2023-10-21 09.08.00

SEVGİLİSİNDEN YORUM GELDİ

Ünlü çift, sonolarak sosyal medyadan birbirlerine yaptıkları yorumlarla gündeme geldi. Bilic, 6.1 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından paylaştığı yeni pozlarına "Yürümekten hiç hoşlanmam, koşarım" mesajını yazdı.

Ekran Resmi 2023-10-21 09.08.47

Çakal, sevgilisinin kısa sürede binlerce beğeni alan gönderisine; "Tatlısın" mesajını yazdı. Danla ise bu yoruma "Çok teşekkürler" diyerek cevap verdi.

Ekran Resmi 2023-10-21 09.09.03

Martı'nın "Baron" savaşı! Martı'nın "Baron" savaşı!

"GAYET YAKIŞMIŞLAR"

Takipçileri, ikilin bu yorumlaşmasına; "İnsan bir kalp koyar, 'güzelim' der. Dümdüz 'tatlısın' yazmak ne?", "Yakışmıyorsunuz, salın artık" ve "Sefo’cu olduğum için Çakal’ı hiç sevmiyor olsam da bence gayet yakışmışlar" gibi tepkiler verdi.(Milliyet)

Editör: Melike Merve Kayar