Başrollerini Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak'ın paylaştığı Maviye Sürgün adlı dizide Defne karakterini canlandıracak olan Damla Sönmez, Aziz dizisinin ardından izleyicilerle buluşmak için hazırlanıyor. 

Damla Sönmez'den Maviye Sürgün dizisi hakkında bomba tüyolar!

Ünlü prodüktör Amerika yolcusu! Ünlü prodüktör Amerika yolcusu!

Güzel oyuncu, Defne karakterinin onu cezbeden yanlarını şöyle aktardı:

“Defne', hayatta birçok zorluğun üstesinden tek başına gelmiş, hayatta kardeşim dediği, kendisine emanet 'Murat’tan başka kimsesi olmayan, bir şekilde hep hayatta kalmayı başarmış bir savaşçı. Bu hayatta kalma savaşı onu dolandırıcılığın karanlık sokaklarına da sokmuş. Tam böyle bir iş üzerindeyken 'Çamlıkıyı’da 'Ali' ile tanışıyor ve hayat onun bilmediği yerden sorular sormaya başlıyor kendisine...”

Damla Sönmez'den Maviye Sürgün dizisi hakkında bomba tüyolar!

Hikaye ve karakteri çok sevdiğini belirten oyuncu, Serkan Altunorak, Caner Cindoruk, Bülent Şakrak, Ayça Erturan'ı da öncesinden tanıdığını, onlarla aynı oyun içinde olacak olmanın kendisini çok heyecanlandırdığını belirtti ve “Çamlıkıyı' olarak dizide gördüğümüz yer Marmaris Selimiye koyu. Selimiye resmen dizinin karakterlerinden biri. Ben kışın yazlık mekanlarda olmayı çok seviyorum. O sakinlikte başka bir büyü oluyor. Baştan sona çok keyifli bir süreçti.” dedi.