Daha önce maskesiz görüntülenen ve “Neden maske takmadınız?” sorusuna “makyajım bozulmasın” diye cevap veren ünlü şarkıcı Hatice, MagazinBurada.net muhabirine yaptığı açıklamada o sözlerine açıklık getirdi.

BİR ANDA YAKALADILAR

O gün medyanın üstüne çok geldiğinden dert yanan Hatice, “Aslında çok da güzel açıklamamı yaptım. 20 metre uzaklık vardı arabama güzellik merkezine gitmiştim. Arkadaşlar tahmin edin buhardı oydu buydu. Nefessiz kaldım. Dedim ki zaten şuradan şurası araba giderim. Bir anda yakaladılar” dedi.

ASLINDA NE DEMEK İSTEDİ?

Hatice “Makyajım bozulmasın” sözüne açıklık getirdiği konuşmasında, şu ifadeleri kullandı: “Orada çok şey söyledim sadece onu cımbızla alıp çıkarmışlar. Çantamda bir sürü maske var, maskelerle geziyorum. Hatta yanımda takmayan biri varsa buyurun diyorum ben de maske var. Diyorum ya cımbızla seçip aldıkları için sadece makyajım bozulmasın kısmını verdiler. Ben onu sadece konuşmanın sonunda final olarak söyledim. Hatta gülümseyerek “makyajım bozulmasın” diye espri yapmak istedim ama olay nerelere geldi.”

SOSYAL MEDYA YASAKLARI GELMELİ Mİ?

Sosyal medyaya yönelik düzenlemesiyle ilgili de görüşlerini açıklayan Hatice, “Duydum keşke olsa. Bu klavye deli kanlılığı yapmak uzaktan tamam hoş güzelde, insanların içini döktüğü bir mecra diye düşünüyorum. Böyle olamamalı. Çünkü hiç hakketmediğimiz sözler sarf ediliyor. Ben cidden çok üzülüyorum ve ben gerçekten çok duygusal bir insanım. Bence yasak gelmeli kesinlikle her zaman bunun arkasındayım. Devlet olarak eğer böyle bir karar alındıysa ben her zaman destekliyorum” dedi.

TELEVİZYON PROGRAMLARINI ÇOK ÖZLEDİM

Hatice, televizyon hayatını çok özlediğini dile getirerek, “Ne olur artık bir İbrahim Abi şöyle bir dirilsin. Şöyle bir İbo Show’lar başlasın. Sabah programları vardı mesela Alişan’ın Çağla Şıkel’in sunduğu ece’nin sunduğu keşke diyorum o dönemlere gidebilsek. Sanatçıyı aslında ayakta tutan o programlardı. Bilmiyorum bekliyorum inşallah güzel şeyler olacak” ifadelerini kullandı.

KADINA ŞİDDET AÇIKLAMASI

Ozan Güven’in sevgilisi Deniz Bulutsuz’a darp etmesiyle ilgili konuşan Hatice, şu ifadeleri kullandı: “Canım Atam aslında onun sözüyle bitirmek istiyorum “Türk kadınını yüzeysel görürseniz, Türk kadınını asla göremezsiniz” bundan daha büyük bir söz olabilir mi?

Evet üzerimde seksi bir kıyafet var ama bize böyle bakmayın, bizi böyle yüzeysel görmeyin. Kadın şefkat, ana, öğretmen, kadında her şey var. Bu ülkede kadının adı yok ama kadının çok adı var aslında.

Kadını cinsel obje olarak görüyorlar aslında yüzeysel ne oluyor sizce. Klasik bir söz vardır ya, her başarılı erkeğin arkasında başarılı bir kadın vardır. O erkek başarılıysa o erkeğin ardında akıllı bir kadın vardır.

Hande Doğandemir'den aşk açıklaması! Hande Doğandemir'den aşk açıklaması!