Her yıl büyük ilgi gören Altın Kelebek Ödülleri tartışmaları da beraberinde getiriyor. Çok Güzel Hareketler'de sosyal medyada çokça yorumun yapıldığı ve birçok anın gündem olduğu ödül törenine ilişkin bir skeç yapıldı. Pınar Deniz göndermesi sosyal medyayı karıştırdı.

pınar deniz

İZLEYİCİYİ RAHATSIZ ETTİ

'Altın Baza Ödül Töreni' isimli skeçte Pınar Deniz'e benzetilen karaktere ilişkin söylenen sözler seyircinin dikkatini çekti.Skeçte "Ödülü hak etmeyen oyuncu kategorimiz için Pelin Solmuş geliyor efendim!" ifadesi yer aldı.

"Zaten yeterince güzelsiniz calışmanıza çok da gerek yok.” sözleri ise izleyenleri rahatsız etti.

pınar deniz

EBRU YÜCEL'DEN FLAŞ AÇIKLAMA

'Altın Baza Ödül Töreni' isimli skeçte Pelin Solmuş karakterini canlandıran Ebru Yücel, gelen tepkiler üzerine şu açıklamayı yaptı:"Skeçteki karakter Pınar Deniz değildi. Ama beni ona benzetmeniz gurur verir."

pınar deniz

Konuya ilişkin bir açıklama da skeç yazarı Atakan Çelik'ten geldi:

 Kızılcık Şerbeti'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuna ilişkin yeni gelişme  Kızılcık Şerbeti'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuna ilişkin yeni gelişme

"Yazdığımız her satırı ölçüp tartıyoruz. Kimseyi gücendirmek istemeyiz. Bu sebeple yakıştırmaları anlayışla karşılamakla beraber asla ve asla böyle bir durumun olmadığını bilmenizi isterim. Sektördeki tüm dostlarımızın emeğine saygımız sonsuz."

SOSYAL MEDYADA TEPKİ ÜSTÜNE TEPKİ

Pınar Deniz'in yeteneğiyle dalga geçildiğini vurgulayan sosyal medya kullanıcıları yaptıkları paylaşımlarla Çok Güzel Hareketler'e tepki gösterdi.

"BU MİZAH DEĞİL, DÜPEDÜZ TERBİYESİZLİK!"

pınar deniz

pınar deniz

pınar deniz