ABD'nin Kaliforniya eyaletinde başlayan her yıl düzenlenen dünyanın en ilgi çeken festivallerinden Coachella başladı.

Etkinliğe dünya çapında pekçok ünlü isim akın etti. Festivale katılan ünlüler, çılgınca eğlendikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşıyor.

COACHELLA MÜDAVİMLERİ

ABD'li ünlülerden her yıl olduğu gibi Kendall Jenner, Gigi Hadid, Kylie Jenner, Hailey Baldwin, Victoria’s Secret melekleri, Brooklyn Beckham ve sevgilisi, Katy Perry ve sevgilisi Orlando Bloom, Bella Thorne gibi isimler Coachella'yı yine kaçırmadı. Türkiye’den ise Hacı Sabancı, Nazlı Kayı ve Dila Tarkan festivale katıldı.

ŞEYMA SUBAŞI GİTMEDİ

Geçen senenin en çok konuşulan ve paylaşım yapan, hatta hızını alamayıp Burning Man'e de giden partilerin aranan ismi Şeyma Subaşı, bu yıl Coachella'ya katılmadı. Bu durum akıllara 'boşanmadan sonra festivaller bütçesini mi zorladı?' sorusunu getirdi.

KOMBİN FELAKETLERİ

2018'e kıyasla bu sene özellikle birkaç isim, yaptığı kombinlerle eleştiri yağmuruna tutuldu. İşte o isimlerden bazıları;

İlk sırada sevgilisi Travis Scott ile özel jetiyle gelen Kylie Jenner var. İlk günkü kombiniyle yerden yere vurulan Jenner, ikinci gün kombiniyle Coachella Kraliçesi seçildi.

Lele Pons'tan çakma Kardashian tarzı;

Nurgül Yeşilçay sevgilisiyle tatil sezonunu açtı Nurgül Yeşilçay sevgilisiyle tatil sezonunu açtı

Hailey Baldwin Bieber'ın düğün kombini;

KİMLER SAHNE ALIYOR?

Coachella'da konser verek isimlerin başında Ariana Grande, Tame Impala ve Childish Gambino yer alıyor. 

SELENA GOMEZ SAHNEYE ATLADI

Sahneye çıkacak isimlerden olmadıkları halde eğlenceye kendini kaptıran Selene Gomez ve Cardi B. sürpriz bir şekilde sahneye atladı ve birlikte şarkı söyledi.

FESTİVALE KATILAN TÜRK ÜNLÜLERİMİZ

Bir dönem adı Hakan Sabancı ile anılan Dila Tarkan;

Hacı Sabancı ve sevgilisi Nazlı Kayı bu yılda festivali kaçırmayan isimlerden.

Editör: TE Bilişim