Fantezi müziğinin sevilen sanatçısı Azer Bülbül, bundan 11 yıl önce aramızdan ayrılmıştı. 2012 yılında hayatını kaybeden usta sanatçı Azer Bülbül'ün hayatı film oluyor. İddiaya göre Azer Bülbül’ü canlandırması için Kıvanç Tatlıtuğ ve Cihangir Ceyhan'a teklif götürüldü. İddiaların ardından Cihangir Ceyhan, sosyal medya hesabından Azer Bülbül'ün fotoğrafını paylaştı.

Son olarak 'Camdaki Kız' dizisinde yer alan Cihangir Ceyhan, Çeşme'de görüntülendi. Ailesi ile birlikte tatile çıkan oyuncu, önceki gün bir plajda kameralara yansıdı.

Oğlu İlhan Cihangir ve arkadaşı avukat Emre Yağan ile birlikte denize giren Ceyhan, oğlu ile oyun oynadı. Baba oğul denizin keyfini doya doya çıkarırken oğlunu denizde havaya atan Ceyhan’nın o anları kare kare objektiflere takıldı. Denizden çıktıktan sonra duş alan baba -oğul daha sonra şezlonglarına geçtiler. Oğlunu annesine bırakan Ceyhan bir süre deniz kenarında durduktan sonra ailesinin yanına gitti.

Survivor'ın ikinci finalisti belli oldu! Survivor'ın ikinci finalisti belli oldu!

Ceyhan, Azer Bülbül ile ilgili şu anda net bir şeyin olmadığını, ailesi ile birlikte dinlendiği ve birkaç gün sonra döneceğini yoğun bir iş temposunun kendisini beklediğini söyledi.

Editör: İlayda Dülger