Geçtiğimiz haftalarda tutuklanan Dilan Polat’ın intihar edeceği yönündeki açıklamalara yalanlama geldi. Polat'ın avukatı Osman Eryiğit, "Dilan'ın güçsüz olduğuna, intihar edeceğine dair yapılan manipülasyonlara itibar etmemenizi öneririm. Bugün kızıyla görüşmüş gayet iyi durumda, yüzü gülüyordu. 'Suçsuz olduğumu biliyorum, sadece bunun anlaşılması için sabırla bekliyorum' dedi." ifadelerini kullandı.

DİLAN POLAT'IN CEZAEVİNDE PSİKOLOJİSİ BOZULDU

Kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamasıyla 5 Kasım'da tutuklanan Dilan Polat başka cezaevinde kalan eşi Engin Polat’ı arayarak "İntihar etmek istiyorum" dedi. Polat'ın sözlerinden sonra cezaevine giden avukatları, yönetimle görüştü. Cezaevi yönetimi Polat'ı 24 saat güvenlik kameralarından takip etmeye başladı. Ayrıca cezaevi psikoloğunun da devreye girdiği öğrenildi.

DİLAN POLAT'IN AVUKATI: İNTİHAR EDECEĞİNE DAİR MANİPÜLASYONLARA İTİBAR ETMEYİN

İddialara Dilan Polat ve Engin ‘Polat’ın avukatı olduğunu belirten Osman Eryiğit'ten açıklama geldi. Eryiğit, Dilan Polat'ın intihar edeceği yönündeki haberlerin manipülasyon olduğunu söyledi. Eryiğit, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Müvekkilim Dilan Polat'ın yanından biraz önce çıktım. Dilan'ın güçsüz olduğuna, intihar edeceğine dair yapılan manipülasyonlara itibar etmemenizi öneririm. Bugün kızıyla görüşmüş gayet iyi durumda, yüzü gülüyordu."

Özcan Deniz'den bomba itiraf! Özcan Deniz'den bomba itiraf!

dilan polat avukatı

"DİLAN BAMBAŞKA BİR İNSANA DÖNÜŞMÜŞ DURUMDA"

'Suçsuz olduğumu biliyorum, sadece bunun anlaşılması için sabırla bekliyorum' dedi. Dilan bambaşka bir insana dönüşmüş durumda. Tahliye olması durumunda, sevenlerinin çok farklı bir Dilan'la karşılaşacağını düşünüyorum. Mektuplar için herkese teşekkür etti. "