Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak'ın sekiz yıllık evliliği, geçtiğimiz Temmuz ayında tek celsede son bulmuştu. Her fırsatta aşklarını dile getiren ve romantik pozlar veren ikiliden Düvenci, boşanmayı isteyen tarafın Şakrak olduğunu açıklamıştı.

Bu sürpriz ayrılığın ardından Ceyda Düvenci, sosyal medya hesaplarından yaptığı ima dolu paylaşımlarla magazin gündemine damga vurmuştu. Sunuculuğunu üstlendiği bir programda özel hayatına dair çarpıcı bir açıklama yapan Düvenci, boşanma sürecine ilişkin açıklamada bulundu.

Çöl sıcakları uyutmadı Çöl sıcakları uyutmadı

"YENİ DÜZENE ALIŞTIK"

Düvenci "Hayatımın değiştiği bir yazdı. Şimdi iyiyim, evet biraz zor geçti ama herkesin artık iyi olduğu, yeni hayatlarımızda birbirimize uyumlanabildiğimiz, evlatların da artık her şeyi kabul ettiği, yavaş yavaş da yeni düzene alıştıkları bir sonbaharı karşılıyorum" dedi.

"BÜTÜN DUYGULARIN HAKKINI VEREREK ATLATTIM"

İki çocuk annesi oyuncu, "Böyle oluyor bazen; hayatın içinde, beklemediğiniz değişiklikler, dönüşümler... Günün sonunda bütün duyguların hakkını vererek atlatmak sonra da yolunuza kaldığınız yerden devam etmek tabii ki ilişkileri de yıpratmadan belli saygı çerçevesinde koruyarak devam ettirebilmek" ifadelerini kullandı.

Editör: İlayda Dülger