Bir süredir ekranlardan uzakta olan Ceyda Düvenci, şimdilerde Acun Ilıcalı'nın kurduğu Exxen platformunda Öğrenci Evi adlı dizi ile geri dönmeye hazırlanıyor. Sık sık yaşadığı iyi ve kötü olayları takipçileri ile paylaşan Düvenci, şimdi de içini döktü.

Ceyda Düvenci İçini Döktü! ‘Yılın İlk Üç Günü Ağladım…’

Ünlü Oyuncu Akın Akınözü'nün Acı Kaybı Ünlü Oyuncu Akın Akınözü'nün Acı Kaybı

“NASIL PAYLAŞSAM BİLEMEDİM…”

Ceyda Düvenci, son paylaşımında duygu dolu ifadeler kullandı. “Yazacak o kadar çok şey var ki...” diyen oyuncu sözlerine şöyle devam etti:

“Sizlere anlatmak istediğim çok şey birikti aslında... Ve 2 gündür nasıl paylaşsam bilemedim bir türlü... 2021 bambaşka başladı benim için. Gerçekten yepyeni bir ben oldum. Belki yıllardır kendimle ilgili bir yolculuk yapıyor olmam bir anda yaptı bu değişikliği.

Çok garipti. Yılın ilk 3 günü odama kapandım. Ağladım, düşündüm, düşünmeden durdum, film şeridi gibi hayatım geçti gözümün önünden, sevdiklerimi düşündüm, kalp kırıklıklarımı, aşkımı, çocuklarımı... Sonra 3 gün kapandığım odadan başka biri çıktı sanki. Daha yavaş, daha sakin, daha az endişeli, sinirlenmeyen, nefes aldığı anın kıymetini ve hakkını bilen biri... Sihir gibi... Sonra İstanbul'a geldim... Bütün evdeki fazla kıyafet, oyuncak ve eşyaları ihtiyaç sahipleri için ayırmaya başladım...

Ev de sakinliyor şimdi benim gibi... 15 gün sonra Bodrum'a geri dönüyoruz... Hafif hissediyorum kendimi ve sakin... Bunca zaman kendim için okuduğum kitaplar, aldığım eğitimler, psikoloğumla seanslarım için kendime teşekkür ederim...”

Editör: TE Bilişim