49. Pantene Altın  Kelebek Ödülleri, Zorlu PSM'de Çağle Şıkel ve Cem Davran'ın sunduğu törenle sahiplerini buldu.'En İyi Influencer - Youtuber' ödülüne layık görülen Berfu Yenenler görkemli geceye eşi Eser Yenerler’le birlikte katıldı.

"ÇOK HEYECANLIYIZ"

Sosyal medyada paylaştıkları esprili videolarla magazin  gündeminden düşmeyen ikiliden Eser Yenenler, "Türkiye'nin 50 yılına damga vurmuş bir ödül gecesi. O yüzden çok heyecanlıyız. Sektörden insanlarla ve eşimle böyle bir gecede olduğum için çok mutluyum" dedi.

eser yenenler

"BU PATLARSA SIKINTI OLUR"

Ceketine iliştirdiği çengelli iğneyi mide kelepçesine benzeten ünlü oyuncu, "Çengelli iğneyi, mide kelepçesi gibi düşünün. Beni hep uyaran ‘Bu patlarsa sıkıntı olur’ diyen bir uyarı. Moda çok takip ettiğim ve bana çok yakıştığını düşündüğüm bir şey ve eşime layık olmak için çengelli iğne ne varsa taktım üzerime" ifadelerini kullandı.

eser yenenler

Sansar Salvo cezaevinde! Sansar Salvo cezaevinde!

"BİZİ YAKIN BİR ARKADAŞIMIZ GİYDİRİR"

Derin sırt dekolteki kırmızı elbisesiyle göz kamaştıran Berfu Yenenler ise "Ben de modayı takip etmem Eser de takip etmez. Bizim yakın bir arkadaşımız var o bizi giydirir" şeklinde konuştu.berfu yenenler

Editör: Melike Merve Kayar