İbrahim Tatlıses ile Yıldız Tilbe barıştı İbrahim Tatlıses ile Yıldız Tilbe barıştı

Huysuz Virjin karakteriyle tanınan 87 yaşındaki Seyfi Dursunoğlu geçen temmuz ayında hayatını kaybetti. Sanatçının vefatından sonra mirası çok konuşuldu.

Dursunoğlu, birçok kez belirttiği gibi Çağdaş Yaşamı Destekleme Vakfı'na oturduğu Üsküdar'daki evini ve banka hesabında yer alan tüm maddi birikimini bıraktı. Ünlü sanatçı, yeğeni Güliz Buyrukbilen'e ise evinde yer alan şahsi eşyalarını miras bırakırken yardımcısı Ümit Yazıcı'ya kullandığı Land Rover marka cipini vasiyet etti.

‘Cenazemi Bile Kaldıramazlar! Demişti! Yeğenleri Vasiyetine İtiraz Etti…

ŞAHİTLER DİNLENECEK…

Milyon TV'de yayınlanan 'Üçü Bir Yerde' programının iddiasına göre; Seyfi Dursunoğlu'nun yeğenlerinden bu karara itiraz geldi. İddiaya göre; usta sanatçının yeğenleri derneğe bağışlanacak olan mirastan pay istedi.

Programın sunucularından Özgür Aras, "Seyfi Dursunoğlu'nun yeğenlerinden bazıları itiraz edip mirastan pay istiyorlar. Mahkeme, Huysuz Virjin'in buna rızası olup olmadığıyla ilgili şahitleri dinleyecek" dedi.

“VASİYETE İTİRAZ ETMEYECEĞİZ…”

Seyfi Dursunoğlu'nun cenaze töreninde sanatçının vasiyetiyle ilgili konuşan avukat olan yeğeni Gizem Özköseoğlu, "Vasiyetinde ne var tam olarak bilmiyoruz, biz de ailesi olarak tüm dileklerini sonuna kadar yerine getireceğiz. Ben de bir avukatım ve biz de vasiyetine karşı herhangi bir itirazda bulunmayacağız, sonuna kadar vasiyetinin arkasında ve destekçisi olacağız, bize her hangi bir şey bırakmaması bizi üzmedi, biz zaten bunların farkındaydık, derneğe bir vasiyet yazdığını biliyorduk, dayımız doğrusunu yaptı. Aile olarak onunla çok gururluyuz ve ona saygı duyuyoruz. Kendisi çok örnek alınması gereken bir insan" ifadelerini kullanmıştı.

Dursunoğlu, yıllar önce bir röportajında “Yeğenlerim cenazemi bile kaldıramaz” demişti.

Editör: TE Bilişim