'Baht Oyunu' dizisinde başrolleri paylaşan ve zamanla arkadaşlıkları aşka dönüşen Cemre Baysel ile Aytaç Şaşmaz cephesinde geçtiğimiz aylarda sürpriz bir gelişme yaşanmaştı. Zaman zaman paylaşımlarıyla adlarından söz ettiren oyuncu çift, birbirlerini sosyal medyan takip etmeyi bırakmıştı. İkilinin bu hamlesi 'ayrılık' iddialarını güçlendirmişti.

Cemre Baysel'den ayrılan Aytaç Şaşmaz meslektaşı Hande Doğandemir ile aşk mı yaşıyor?

"KONUŞMAK İSTEMİYORUM"

Etiler'de bir mekandan çıkarken görüntülen Şaşmaz, gazetecilerin sevgilisi ile sosyal medyadan birbirlerini takipten çıkmaları sorulması üzerine üzüntülü bir ifadeyle “Konuşmak istemiyorum” diyerek, ayrılık haberlerini doğrulamış olmuştu.

"KONUŞMAK İSTEMEDİ YAZARSINIZ"

Sonraki günlerde ise Yeniköy'de kameralara yansıyan ünlü isim, Baysel ile ayrılığı sorulunca; "Konuşmak istemiyorum bu konu hakkında. Eğer bir şey yazmak isterseniz, 'Konuşmak istemedi' diye yazarsanız sevinirim” dedikten sonra mekandan ayrılmıştı.

Tuğba Ekinci'den skandal açıklama! Tuğba Ekinci'den skandal açıklama!

Cemre Baysel'den ayrılan Aytaç Şaşmaz meslektaşı Hande Doğandemir ile aşk mı yaşıyor?

KAFA KARIŞTIRDILAR!

Aytaç Şaşmaz, tüm bunların ardından önceki gün meslektaşı Hande Doğandemir ile baş başa yemek yedi. Etiler’deki bir mekana giden ikili, çıkış kapsında aynı araca bindi. Şaşmaz ile Doğandemir'in birlikte görüntülenmesi, kafaları karıştırdı.

Basın mensuplarının, "Yeni bir birliktelik mi var?" sorusu karşısında güzel oyuncu ile yeni bir tiyatro oyununa başladıklarını söyleyen ünlü isim, "Aşk yok, iş var. Prova öncesi yemek yedik, şimdi gidiyoruz" açıklamasını yaptı.