Acun Ilıcalı’dan büyük kızı Banu'ya duygusal yeni yaş mesajı… Acun Ilıcalı’dan büyük kızı Banu'ya duygusal yeni yaş mesajı…

Cemal Hünal talihsiz bir trafik kazası geçirdi. Son olarak Camdaki Kız dizisine dahil olan, Çağan Irmak'ın Issız Adam filmindeki başrolüyle şöhreti elde eden başarılı oyuncu, hafta sonu öğle saatlerinde bir trafik kazasına karıştı. TV100'de yer alan habere göre; Cemal Hünal, motosikletli bir sürücüye çarptı. Motosikletin sürücüsü Ömer Yıldız ile yanında bulunan Mehmet Yıldız'ın ayaklarında kırıklar oluştu. Motosikletin sürücüsü Ömer Yıldız, başarılı oyuncudan şikayetçi oldu.

Ömer Yıldız'ın şikayet dilekçesinde şu ifadeler yer aldı:

"9.10.2022 günü saat 14.42 sıralarında Akat Mahallesi Tepecik Yolu Sokak üzerinde kendi set ve idaremdeki motosikletimle yolcu konumunda Mehmet Yıldız'la birlikte Fatih Sultan Mehmet Mahallesi istikametine seyir halindeyken Akmerkez istikametine doğru seyir halinde olan Cemal Ünal idaresindeki beyaz renk BMW marka araç birdenbire sola doğru Taşlıçay sokağına doğru dönüş aldı. Ben de aracı son anda fark ettim. Fren yaparak durmaya çalışsam dahi duramadım. ... Plakalı araç sol ön farından vurdum aza meydana geldi. Araca çarptıktan sonra ben ve arkadaşım motosikletten düştük. Kazaya karıştığımız aracın sürücüsü ve çevrede bulunan vatandaşlar yanımıza geldi 112 ambulans ve polis ekibine kazığa bildirildi. Bir süre sonra olay yerine gelen 112 ambulansta tedbir amaçlı Baltalimanı Kemik Hastanesine götürüldüm. Gerekli tetkikler yapıldı. Herhangi bir yaralanmama ve olumsuz durum olmadığı için adli vaka raporu düzenlenmeden hastaneden ayrıldı. Motosiklette yolcu konumunda bulunan arkadaşım Mehmet Yıldız'ın sol Ayağında kırık mevcuttur, ilk aldığımız bilgiler yatışı yapılıp zamanı geldiğinde ameliyat olacağını öğrendik. Bu kazanın oluşumunda kusurunun olduğunu düşünmüyorum. Cemal isimli şahıstan davacı ve şikayetçiyim, uzlaşmak istiyorum"

Cemal Hünal trafik kazası geçirdi! Çarptığı araçta yaralılar var

Cemal Hünal trafik kazası geçirdi! Çarptığı araçta yaralılar var