Seda Çınar isyan etti! Ayaklarıma çökmezsen adım Seda değil! Seda Çınar isyan etti! Ayaklarıma çökmezsen adım Seda değil!

Oyuncu Cemal Hünal, geçtiğimiz aylarda bir programına konuk olmuş ve samimi açıklamalarda bulunmuştu. Liseden sonra Londra'da tasarım okuyan, Los Angeles'ta tiyatro ve sinema eğitimi alan Cemal Hünal, "Üç yaşında 'Ne iş yapacaksın?' diye sorduklarında, 'Hikaye anlatacağım' yanıtını verirdim. 13 yaşında tiyatroya, 17 yaşında setlerde çalışmaya başladım. Hedefim oyunculuk değildi, yönetmenlik ve yazarlık yapmak istiyordum. Kardeşimle ortak çizgi film şirketi kurduk. Bir yandan setlerde çalışıyordum ve dublörlük yapıyorum" demişti.

cemal hunal

Cemal Hünal, önceki gün Bebek’te objektiflere takıldı. Yalnız başına sahilde gezintiye çıkan oyuncu, kendine has giyim tarzıyla dikkat çekti.Gazetecilerin kendisine yönelttiği soruları yanıtsız bırakan Hünal, Gazze’de yaşanan saldırıları hatırlatarak, “Çocukların öldüğü bir zamanda konuşmak istemiyorum. Ne desem boş kalır” diyerek bulunduğu yerden ayrıldı.

Editör: Mustafa Kemal Polat